Remi Partizana sa Vojvodinom, Zvezda ubedljiva, kao i Šabac

3

Partizan – Vojvodina 9:9 (2:3, 3:2, 2:2, 2:2)

Beograd – Bazen: Banjica. Sudije: Golijanin (Beograd), Jovančević (Vrnjačka banja). Isključenja: Partizan 10, Vojvodina 14.

PARTIZAN: Rističević, Farkaš, F. Janković 1, Lukić 1, Lazić, Tomić 4, Andrejević, M. Janković, Manojlović, Radanović 1, Radonjić, Aksentijević, Belopavlović, Vučinić. Trener: Ćirić.

VOJVODINA: Filipović, Čabrilo 1, Marić, Tintor, Vasin, Prekogačić 1, Ćuk 2, Ćatović 1, Rogač, Šulc 3, Marčeta, Ristić, Tubić 1. Trener: Bilić.

Partizan je podelio plen sa Vojvodinom. Moglo je da bude i gore po crno-bele da sjajni Petar Tomić svojim četvrtim golom 45 sekundi pre kraja nije izjednačio na 9:9.

Rivali su se smenjivali u vođstvu, Partizan he poslednji put vodio na 2,07 minuta pre kraja treće četvrtine. Aksentijević je tada bio precizan za 7:6. Do kraja deonice Novosađani su izjednačili a onda dva puta imali prednost u poslednjih osam minuta. Iskusni Marko Ćuk je najavio iznenađenje na 2,05 minuta do kraja golom za 8:9. Tomić je bio čovek odluke za Partizan.