Skupo plaćeni promašaji, Partizan izgubio u Splitu

2

Partizanu do kraja takmičenja ostaju još dva gostovanja u Splitu

POŠK – Partizan 6:4 (1:1, 2:0, 2:1, 1:2)

Split - Bazen: Poljud. Sudije: Štampalija (Hrvatska), Golijanin (Srbija). Igrač više: POŠK 7 (2), Partizan 10 (2). Peterci: POŠK 1 (0), Partizan 1 (0).

POŠK: Podrug, Bego, Divković, Begović 2, Vuleta 1, Vukić, Elez, Gadža, Bebić 1, Delić 2, Kunac, Kurir, Bratim, Butić. Trener: Polić.

PARTIZAN: Rističević, Kasum, F. Janković, Lukić 2, Lazić, Tomić, M. Janković 1, Andrejević, Manojlović, Radanović 1, Radonjić, Aksentijević, Belopavlović, Barać. Trener: Ćirić.

Partizan je promašivao, Splićani koristili šanse. Na kraju, pobeda POŠK-a u meču koji je za srpskog šampiona imao veliku važnost u trci za mesto na fajnal foru Regionalne lige.

Partizan je posle minut i po poveo golom Lukića, a posle minut domaćin je uzvratio u napadu s igračem više. A onda je usledio dug period našeg tima bez pogotka. Tek na 17 sekundi pred kraj treće četvrtine ponovo je precizan bio Lukić.

Partizanov post bez gola domaći su iskoristili, napravili seriju pa su u poslednju deonicu ušli s tri gola viška – 5:2. Do kraja je bilo malo vremena da crno-beli preokrenu rezultat.

Partizanu do kraja takmičenja ostaju još dva gostovanja u Splitu.