Dvadesettreće kolo

Datum Utakmica Rezultat
20.04.2018 Teleoptik - Radnički 1923 2 : 2
20.04.2018 Proleter (NS) - Metalac (GM) 2 : 3
20.04.2018 Temnić 1924 - Jagodina 4 : 2
20.04.2018 Sloboda - Sinđelić (Bg) 1 : 0
20.04.2018 Dinamo (Vranje) - TSC :
20.04.2018 Bežanija - Budućnost (Dobanovci) :
20.04.2018 Radnički (Pirot) - ČSK Pivara :
20.04.2018 Inđija - Novi Pazar :

Tabela

позиција тим мечева победa нерешених поразa datih golova : primljenih golova gol razlika бодова
1 Dinamo (Vranje) 22 15 2 5 33 : 18 15 47
2 Proleter (NS) 23 14 4 5 40 : 22 18 46
3 Metalac (GM) 23 14 3 6 34 : 15 19 45
4 Sinđelić (Bg) 23 10 6 7 23 : 21 2 36
5 TSC 22 9 8 5 29 : 19 10 35
6 Inđija 22 10 5 7 24 : 20 4 35
7 Budućnost (Dobanovci) 22 8 7 7 27 : 22 5 31
8 Novi Pazar 21 7 9 5 20 : 19 1 30
9 Radnički 1923 23 8 6 9 23 : 24 -1 30
10 Teleoptik 23 7 8 8 28 : 22 6 29
11 Sloboda 23 8 4 11 22 : 27 -5 28
12 Bežanija 23 6 8 9 23 : 29 -6 26
13 Temnić 1924 23 6 7 10 19 : 27 -8 25
14 ČSK Pivara 22 4 9 9 21 : 31 -10 21
15 Radnički (Pirot) 22 4 5 13 17 : 34 -17 17
16 Jagodina 23 2 5 16 11 : 44 -33 11

Kliknite na željeno kolo da pogledate rezultate istog.

Prvo kolo

Datum Utakmica Rezultat
17.08.2017 Sinđelić (Bg) - ČSK Pivara 2 : 1
17.08.2017 Temnić 1924 - Radnički (Pirot) 1 : 0
17.08.2017 Radnički 1923 - Budućnost (Dobanovci) 0 : 2
17.08.2017 Novi Pazar - Metalac (GM) 0 : 0
17.08.2017 Jagodina - TSC 0 : 1
17.08.2017 Sloboda - Proleter (NS) 1 : 0
17.08.2017 Inđija - Bežanija 3 : 1
17.08.2017 Teleoptik - Dinamo (Vranje) 1 : 3

Drugo kolo

Datum Utakmica Rezultat
25.08.2017 Bežanija - Sloboda 4 : 0
26.08.2017 Dinamo (Vranje) - Inđija 2 : 0
26.08.2017 Budućnost (Dobanovci) - Teleoptik 1 : 1
26.08.2017 TSC - Radnički (Pirot) 0 : 0
26.08.2017 ČSK Pivara - Novi Pazar 2 : 2
26.08.2017 Jagodina - Sinđelić (Bg) 0 : 1
26.08.2017 Metalac (GM) - Radnički 1923 0 : 1
28.08.2017 Proleter (NS) - Temnić 1924 3 : 0

Treće kolo

Datum Utakmica Rezultat
01.09.2017 Sinđelić (Bg) - TSC 0 : 0
03.09.2017 Novi Pazar - Jagodina 2 : 1
03.09.2017 Radnički 1923 - ČSK Pivara 1 : 0
03.09.2017 Inđija - Budućnost (Dobanovci) 1 : 0
03.09.2017 Sloboda - Dinamo (Vranje) 1 : 0
03.09.2017 Temnić 1924 - Bežanija 3 : 1
03.09.2017 Radnički (Pirot) - Proleter (NS) 1 : 2
04.09.2017 Teleoptik - Metalac (GM) 1 : 2

Četvrto kolo

Datum Utakmica Rezultat
07.09.2017 Bežanija - Radnički (Pirot) 1 : 0
08.09.2017 Sinđelić (Bg) - Novi Pazar 0 : 0
08.09.2017 Jagodina - Radnički 1923 0 : 3
08.09.2017 TSC - Proleter (NS) 1 : 0
09.09.2017 Budućnost (Dobanovci) - Sloboda 3 : 2
09.09.2017 Metalac (GM) - Inđija 2 : 0
09.09.2017 ČSK Pivara - Teleoptik 1 : 0
10.09.2017 Dinamo (Vranje) - Temnić 1924 1 : 0

Peto kolo

Datum Utakmica Rezultat
15.09.2017 Teleoptik - Jagodina 0 : 2
15.09.2017 Proleter (NS) - Bežanija 3 : 2
16.09.2017 Radnički (Pirot) - Dinamo (Vranje) 3 : 5
16.09.2017 Radnički 1923 - Sinđelić (Bg) 0 : 1
16.09.2017 Inđija - ČSK Pivara 1 : 0
16.09.2017 Temnić 1924 - Budućnost (Dobanovci) 2 : 0
16.09.2017 Sloboda - Metalac (GM) 0 : 2
16.09.2017 Novi Pazar - TSC 2 : 0

Šesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
23.09.2017 TSC - Bežanija 4 : 0
24.09.2017 Budućnost (Dobanovci) - Radnički (Pirot) 3 : 1
24.09.2017 ČSK Pivara - Sloboda 3 : 1
24.09.2017 Jagodina - Inđija 0 : 0
24.09.2017 Sinđelić (Bg) - Teleoptik 0 : 0
24.09.2017 Novi Pazar - Radnički 1923 0 : 1
24.09.2017 Metalac (GM) - Temnić 1924 2 : 0
25.09.2017 Dinamo (Vranje) - Proleter (NS) 1 : 0

Sedmo kolo

Datum Utakmica Rezultat
29.09.2017 Bežanija - Dinamo (Vranje) 1 : 2
30.09.2017 Inđija - Sinđelić (Bg) 1 : 1
30.09.2017 Sloboda - Jagodina 0 : 0
30.09.2017 Radnički 1923 - TSC 2 : 2
01.10.2017 Radnički (Pirot) - Metalac (GM) 0 : 3
01.10.2017 Teleoptik - Novi Pazar 0 : 0
02.10.2017 Temnić 1924 - ČSK Pivara 2 : 2
02.10.2017 Proleter (NS) - Budućnost (Dobanovci) 3 : 1

Osmo kolo

Datum Utakmica Rezultat
07.10.2017 Novi Pazar - Inđija 4 : 3
07.10.2017 Radnički 1923 - Teleoptik 1 : 0
07.10.2017 TSC - Dinamo (Vranje) 0 : 0
07.10.2017 Sinđelić (Bg) - Sloboda 1 : 1
08.10.2017 Budućnost (Dobanovci) - Bežanija 1 : 1
08.10.2017 Metalac (GM) - Proleter (NS) 1 : 2
08.10.2017 ČSK Pivara - Radnički (Pirot) 2 : 1
09.10.2017 Jagodina - Temnić 1924 1 : 0

Deveto kolo

Datum Utakmica Rezultat
13.10.2017 Inđija - Radnički 1923 0 : 2
14.10.2017 Teleoptik - TSC 2 : 0
14.10.2017 Proleter (NS) - ČSK Pivara 3 : 0
15.10.2017 Sloboda - Novi Pazar 0 : 0
15.10.2017 Radnički (Pirot) - Jagodina 3 : 1
15.10.2017 Temnić 1924 - Sinđelić (Bg) 0 : 2
15.10.2017 Bežanija - Metalac (GM) 0 : 1
16.10.2017 Dinamo (Vranje) - Budućnost (Dobanovci) 1 : 0

Deseto kolo

Datum Utakmica Rezultat
20.10.2017 Teleoptik - Inđija 2 : 1
20.10.2017 TSC - Budućnost (Dobanovci) 1 : 0
20.10.2017 Metalac (GM) - Dinamo (Vranje) 0 : 2
20.10.2017 Sinđelić (Bg) - Radnički (Pirot) 2 : 0
20.10.2017 Jagodina - Proleter (NS) 2 : 2
21.10.2017 Radnički 1923 - Sloboda 0 : 2
21.10.2017 Novi Pazar - Temnić 1924 1 : 1
22.10.2017 ČSK Pivara - Bežanija 0 : 0

Jedanaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
27.10.2017 Temnić 1924 - Radnički 1923 2 : 2
28.10.2017 Sloboda - Teleoptik 2 : 1
29.10.2017 Inđija - TSC 1 : 1
29.10.2017 Radnički (Pirot) - Novi Pazar 1 : 0
29.10.2017 Bežanija - Jagodina 2 : 0
29.10.2017 Budućnost (Dobanovci) - Metalac (GM) 0 : 0
30.10.2017 Proleter (NS) - Sinđelić (Bg) 1 : 0
30.10.2017 Dinamo (Vranje) - ČSK Pivara 1 : 0

Dvanaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
03.11.2017 Teleoptik - Temnić 1924 0 : 0
04.11.2017 Radnički 1923 - Radnički (Pirot) 0 : 0
04.11.2017 Inđija - Sloboda 2 : 0
04.11.2017 Jagodina - Dinamo (Vranje) 0 : 0
05.11.2017 ČSK Pivara - Budućnost (Dobanovci) 2 : 2
05.11.2017 TSC - Metalac (GM) 0 : 2
05.11.2017 Novi Pazar - Proleter (NS) 1 : 1
06.11.2017 Sinđelić (Bg) - Bežanija 2 : 2

Trinaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
10.11.2017 Temnić 1924 - Inđija 0 : 2
11.11.2017 Proleter (NS) - Radnički 1923 2 : 0
11.11.2017 Metalac (GM) - ČSK Pivara 3 : 0
12.11.2017 Bežanija - Novi Pazar 2 : 0
12.11.2017 Budućnost (Dobanovci) - Jagodina 4 : 0
12.11.2017 Radnički (Pirot) - Teleoptik 1 : 0
13.11.2017 Dinamo (Vranje) - Sinđelić (Bg) 4 : 1
13.11.2017 Sloboda - TSC 2 : 3

Četrnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
17.11.2017 Inđija - Radnički (Pirot) 1 : 0
18.11.2017 Radnički 1923 - Bežanija 1 : 1
18.11.2017 TSC - ČSK Pivara 0 : 0
18.11.2017 Teleoptik - Proleter (NS) 4 : 0
18.11.2017 Sloboda - Temnić 1924 2 : 0
18.11.2017 Novi Pazar - Dinamo (Vranje) 2 : 1
19.11.2017 Sinđelić (Bg) - Budućnost (Dobanovci) 1 : 0
20.11.2017 Jagodina - Metalac (GM) 0 : 2

Petnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
24.11.2017 Proleter (NS) - Inđija 1 : 0
25.11.2017 Bežanija - Teleoptik 0 : 3
26.11.2017 ČSK Pivara - Jagodina 5 : 1
26.11.2017 Metalac (GM) - Sinđelić (Bg) 3 : 0
26.11.2017 Radnički (Pirot) - Sloboda 1 : 0
26.11.2017 Budućnost (Dobanovci) - Novi Pazar 1 : 1
26.11.2017 Dinamo (Vranje) - Radnički 1923 1 : 0
27.11.2017 Temnić 1924 - TSC 0 : 2

Šesnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
09.03.2018 Metalac (GM) - Novi Pazar 1 : 1
10.03.2018 Bežanija - Inđija 0 : 0
10.03.2018 Radnički (Pirot) - Temnić 1924 0 : 0
10.03.2018 Dinamo (Vranje) - Teleoptik 1 : 0
10.03.2018 ČSK Pivara - Sinđelić (Bg) 0 : 3
11.03.2018 TSC - Jagodina 3 : 0
11.03.2018 Proleter (NS) - Sloboda 1 : 0
12.03.2018 Budućnost (Dobanovci) - Radnički 1923 2 : 0

Sedamnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
16.03.2018 Sloboda - Bežanija 0 : 0
16.03.2018 Temnić 1924 - Proleter (NS) 0 : 1
16.03.2018 Inđija - Dinamo (Vranje) 2 : 1
16.03.2018 Novi Pazar - ČSK Pivara 1 : 0
16.03.2018 Radnički (Pirot) - TSC 2 : 2
16.03.2018 Teleoptik - Budućnost (Dobanovci) 2 : 2
16.03.2018 Sinđelić (Bg) - Jagodina 1 : 0
16.03.2018 Radnički 1923 - Metalac (GM) 0 : 1

Osamnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
28.03.2018 Budućnost (Dobanovci) - Inđija 1 : 0
28.03.2018 ČSK Pivara - Radnički 1923 0 : 0
28.03.2018 Metalac (GM) - Teleoptik 2 : 3
28.03.2018 Dinamo (Vranje) - Sloboda 1 : 0
28.03.2018 Proleter (NS) - Radnički (Pirot) 5 : 1
28.03.2018 TSC - Sinđelić (Bg) 1 : 2
28.03.2018 Bežanija - Temnić 1924 0 : 0
28.03.2018 Jagodina - Novi Pazar 0 : 1

Devetnaesto kolo

Datum Utakmica Rezultat
01.04.2018 Radnički 1923 - Jagodina 5 : 0
01.04.2018 Temnić 1924 - Dinamo (Vranje) 2 : 1
01.04.2018 Teleoptik - ČSK Pivara 0 : 0
01.04.2018 Proleter (NS) - TSC 2 : 2
01.04.2018 Sloboda - Budućnost (Dobanovci) 0 : 2
01.04.2018 Inđija - Metalac (GM) 1 : 0
01.04.2018 Radnički (Pirot) - Bežanija 0 : 2
01.04.2018 Novi Pazar - Sinđelić (Bg) 1 : 0

Dvadeseto kolo

Datum Utakmica Rezultat
07.04.2018 Budućnost (Dobanovci) - Temnić 1924 1 : 0
07.04.2018 Dinamo (Vranje) - Radnički (Pirot) 2 : 1
07.04.2018 Metalac (GM) - Sloboda 2 : 0
07.04.2018 Bežanija - Proleter (NS) 0 : 0
07.04.2018 Sinđelić (Bg) - Radnički 1923 3 : 0
07.04.2018 Jagodina - Teleoptik 0 : 0
07.04.2018 ČSK Pivara - Inđija 1 : 1
07.04.2018 TSC - Bežanija 2 : 0

Dvadesetprvo kolo

Datum Utakmica Rezultat
11.04.2018 Proleter (NS) - Dinamo (Vranje) 3 : 0
11.04.2018 Radnički (Pirot) - Budućnost (Dobanovci) 0 : 0
11.04.2018 Radnički 1923 - Novi Pazar 2 : 0
11.04.2018 Teleoptik - Sinđelić (Bg) 4 : 0
11.04.2018 Bežanija - TSC 2 : 1
11.04.2018 Inđija - Jagodina 3 : 1
11.04.2018 Temnić 1924 - Metalac (GM) 1 : 0
11.04.2018 Sloboda - ČSK Pivara 5 : 1

Dvadesetdrugo kolo

Datum Utakmica Rezultat
15.04.2018 TSC - Radnički 1923 3 : 0
15.04.2018 Sinđelić (Bg) - Inđija 0 : 1
15.04.2018 Jagodina - Sloboda 0 : 2
15.04.2018 ČSK Pivara - Temnić 1924 1 : 1
15.04.2018 Budućnost (Dobanovci) - Proleter (NS) 1 : 3
15.04.2018 Dinamo (Vranje) - Bežanija 3 : 1
15.04.2018 Metalac (GM) - Radnički (Pirot) 2 : 1
15.04.2018 Novi Pazar - Teleoptik 1 : 2

Da biste videli ostatak vesti

Registrujte Se Prijavite Se

Prijava

Facebook Prijava

ili

Registruj se › Zaboravili ste lozinku?

Registruj se

Facebook Prijava

ili

Unesite Vašu adresu e-pošte da biste dobili novu šifru