Двадесеттреће коло

Датум Утакмица Резултат
20.04.2018 Телеоптик - Раднички 1923 2 : 2
20.04.2018 Пролетер (НС) - Металац (ГМ) 2 : 3
20.04.2018 Темнић 1924 - Јагодина 4 : 2
20.04.2018 Слобода - Синђелић (Бг) 1 : 0
20.04.2018 Динамо (Врање) - ТСЦ :
20.04.2018 Бежанија - Будућност (Добановци) :
20.04.2018 Раднички (Пирот) - ЧСК Пивара :
20.04.2018 Инђија - Нови Пазар :

Табела

позиција тим мечева победa нерешених поразa датих голова : примљених голова гол разлика бодова
1 Динамо (Врање) 22 15 2 5 33 : 18 15 47
2 Пролетер (НС) 23 14 4 5 40 : 22 18 46
3 Металац (ГМ) 23 14 3 6 34 : 15 19 45
4 Синђелић (Бг) 23 10 6 7 23 : 21 2 36
5 ТСЦ 22 9 8 5 29 : 19 10 35
6 Инђија 22 10 5 7 24 : 20 4 35
7 Будућност (Добановци) 22 8 7 7 27 : 22 5 31
8 Нови Пазар 21 7 9 5 20 : 19 1 30
9 Раднички 1923 23 8 6 9 23 : 24 -1 30
10 Телеоптик 23 7 8 8 28 : 22 6 29
11 Слобода 23 8 4 11 22 : 27 -5 28
12 Бежанија 23 6 8 9 23 : 29 -6 26
13 Темнић 1924 23 6 7 10 19 : 27 -8 25
14 ЧСК Пивара 22 4 9 9 21 : 31 -10 21
15 Раднички (Пирот) 22 4 5 13 17 : 34 -17 17
16 Јагодина 23 2 5 16 11 : 44 -33 11

Кликните на жељено коло да погледате резултате истог.

Прво коло

Датум Утакмица Резултат
17.08.2017 Синђелић (Бг) - ЧСК Пивара 2 : 1
17.08.2017 Темнић 1924 - Раднички (Пирот) 1 : 0
17.08.2017 Раднички 1923 - Будућност (Добановци) 0 : 2
17.08.2017 Нови Пазар - Металац (ГМ) 0 : 0
17.08.2017 Јагодина - ТСЦ 0 : 1
17.08.2017 Слобода - Пролетер (НС) 1 : 0
17.08.2017 Инђија - Бежанија 3 : 1
17.08.2017 Телеоптик - Динамо (Врање) 1 : 3

Друго коло

Датум Утакмица Резултат
25.08.2017 Бежанија - Слобода 4 : 0
26.08.2017 Динамо (Врање) - Инђија 2 : 0
26.08.2017 Будућност (Добановци) - Телеоптик 1 : 1
26.08.2017 ТСЦ - Раднички (Пирот) 0 : 0
26.08.2017 ЧСК Пивара - Нови Пазар 2 : 2
26.08.2017 Јагодина - Синђелић (Бг) 0 : 1
26.08.2017 Металац (ГМ) - Раднички 1923 0 : 1
28.08.2017 Пролетер (НС) - Темнић 1924 3 : 0

Треће коло

Датум Утакмица Резултат
01.09.2017 Синђелић (Бг) - ТСЦ 0 : 0
03.09.2017 Нови Пазар - Јагодина 2 : 1
03.09.2017 Раднички 1923 - ЧСК Пивара 1 : 0
03.09.2017 Инђија - Будућност (Добановци) 1 : 0
03.09.2017 Слобода - Динамо (Врање) 1 : 0
03.09.2017 Темнић 1924 - Бежанија 3 : 1
03.09.2017 Раднички (Пирот) - Пролетер (НС) 1 : 2
04.09.2017 Телеоптик - Металац (ГМ) 1 : 2

Четврто коло

Датум Утакмица Резултат
07.09.2017 Бежанија - Раднички (Пирот) 1 : 0
08.09.2017 Синђелић (Бг) - Нови Пазар 0 : 0
08.09.2017 Јагодина - Раднички 1923 0 : 3
08.09.2017 ТСЦ - Пролетер (НС) 1 : 0
09.09.2017 Будућност (Добановци) - Слобода 3 : 2
09.09.2017 Металац (ГМ) - Инђија 2 : 0
09.09.2017 ЧСК Пивара - Телеоптик 1 : 0
10.09.2017 Динамо (Врање) - Темнић 1924 1 : 0

Пето коло

Датум Утакмица Резултат
15.09.2017 Телеоптик - Јагодина 0 : 2
15.09.2017 Пролетер (НС) - Бежанија 3 : 2
16.09.2017 Раднички (Пирот) - Динамо (Врање) 3 : 5
16.09.2017 Раднички 1923 - Синђелић (Бг) 0 : 1
16.09.2017 Инђија - ЧСК Пивара 1 : 0
16.09.2017 Темнић 1924 - Будућност (Добановци) 2 : 0
16.09.2017 Слобода - Металац (ГМ) 0 : 2
16.09.2017 Нови Пазар - ТСЦ 2 : 0

Шесто коло

Датум Утакмица Резултат
23.09.2017 ТСЦ - Бежанија 4 : 0
24.09.2017 Будућност (Добановци) - Раднички (Пирот) 3 : 1
24.09.2017 ЧСК Пивара - Слобода 3 : 1
24.09.2017 Јагодина - Инђија 0 : 0
24.09.2017 Синђелић (Бг) - Телеоптик 0 : 0
24.09.2017 Нови Пазар - Раднички 1923 0 : 1
24.09.2017 Металац (ГМ) - Темнић 1924 2 : 0
25.09.2017 Динамо (Врање) - Пролетер (НС) 1 : 0

Седмо коло

Датум Утакмица Резултат
29.09.2017 Бежанија - Динамо (Врање) 1 : 2
30.09.2017 Инђија - Синђелић (Бг) 1 : 1
30.09.2017 Слобода - Јагодина 0 : 0
30.09.2017 Раднички 1923 - ТСЦ 2 : 2
01.10.2017 Раднички (Пирот) - Металац (ГМ) 0 : 3
01.10.2017 Телеоптик - Нови Пазар 0 : 0
02.10.2017 Темнић 1924 - ЧСК Пивара 2 : 2
02.10.2017 Пролетер (НС) - Будућност (Добановци) 3 : 1

Oсмо коло

Датум Утакмица Резултат
07.10.2017 Нови Пазар - Инђија 4 : 3
07.10.2017 Раднички 1923 - Телеоптик 1 : 0
07.10.2017 ТСЦ - Динамо (Врање) 0 : 0
07.10.2017 Синђелић (Бг) - Слобода 1 : 1
08.10.2017 Будућност (Добановци) - Бежанија 1 : 1
08.10.2017 Металац (ГМ) - Пролетер (НС) 1 : 2
08.10.2017 ЧСК Пивара - Раднички (Пирот) 2 : 1
09.10.2017 Јагодина - Темнић 1924 1 : 0

Девето коло

Датум Утакмица Резултат
13.10.2017 Инђија - Раднички 1923 0 : 2
14.10.2017 Телеоптик - ТСЦ 2 : 0
14.10.2017 Пролетер (НС) - ЧСК Пивара 3 : 0
15.10.2017 Слобода - Нови Пазар 0 : 0
15.10.2017 Раднички (Пирот) - Јагодина 3 : 1
15.10.2017 Темнић 1924 - Синђелић (Бг) 0 : 2
15.10.2017 Бежанија - Металац (ГМ) 0 : 1
16.10.2017 Динамо (Врање) - Будућност (Добановци) 1 : 0

Десето коло

Датум Утакмица Резултат
20.10.2017 Телеоптик - Инђија 2 : 1
20.10.2017 ТСЦ - Будућност (Добановци) 1 : 0
20.10.2017 Металац (ГМ) - Динамо (Врање) 0 : 2
20.10.2017 Синђелић (Бг) - Раднички (Пирот) 2 : 0
20.10.2017 Јагодина - Пролетер (НС) 2 : 2
21.10.2017 Раднички 1923 - Слобода 0 : 2
21.10.2017 Нови Пазар - Темнић 1924 1 : 1
22.10.2017 ЧСК Пивара - Бежанија 0 : 0

Једанаесто коло

Датум Утакмица Резултат
27.10.2017 Темнић 1924 - Раднички 1923 2 : 2
28.10.2017 Слобода - Телеоптик 2 : 1
29.10.2017 Инђија - ТСЦ 1 : 1
29.10.2017 Раднички (Пирот) - Нови Пазар 1 : 0
29.10.2017 Бежанија - Јагодина 2 : 0
29.10.2017 Будућност (Добановци) - Металац (ГМ) 0 : 0
30.10.2017 Пролетер (НС) - Синђелић (Бг) 1 : 0
30.10.2017 Динамо (Врање) - ЧСК Пивара 1 : 0

Дванаесто коло

Датум Утакмица Резултат
03.11.2017 Телеоптик - Темнић 1924 0 : 0
04.11.2017 Раднички 1923 - Раднички (Пирот) 0 : 0
04.11.2017 Инђија - Слобода 2 : 0
04.11.2017 Јагодина - Динамо (Врање) 0 : 0
05.11.2017 ЧСК Пивара - Будућност (Добановци) 2 : 2
05.11.2017 ТСЦ - Металац (ГМ) 0 : 2
05.11.2017 Нови Пазар - Пролетер (НС) 1 : 1
06.11.2017 Синђелић (Бг) - Бежанија 2 : 2

Тринаесто коло

Датум Утакмица Резултат
10.11.2017 Темнић 1924 - Инђија 0 : 2
11.11.2017 Пролетер (НС) - Раднички 1923 2 : 0
11.11.2017 Металац (ГМ) - ЧСК Пивара 3 : 0
12.11.2017 Бежанија - Нови Пазар 2 : 0
12.11.2017 Будућност (Добановци) - Јагодина 4 : 0
12.11.2017 Раднички (Пирот) - Телеоптик 1 : 0
13.11.2017 Динамо (Врање) - Синђелић (Бг) 4 : 1
13.11.2017 Слобода - ТСЦ 2 : 3

Четрнаесто коло

Датум Утакмица Резултат
17.11.2017 Инђија - Раднички (Пирот) 1 : 0
18.11.2017 Раднички 1923 - Бежанија 1 : 1
18.11.2017 ТСЦ - ЧСК Пивара 0 : 0
18.11.2017 Телеоптик - Пролетер (НС) 4 : 0
18.11.2017 Слобода - Темнић 1924 2 : 0
18.11.2017 Нови Пазар - Динамо (Врање) 2 : 1
19.11.2017 Синђелић (Бг) - Будућност (Добановци) 1 : 0
20.11.2017 Јагодина - Металац (ГМ) 0 : 2

Петнаесто коло

Датум Утакмица Резултат
24.11.2017 Пролетер (НС) - Инђија 1 : 0
25.11.2017 Бежанија - Телеоптик 0 : 3
26.11.2017 ЧСК Пивара - Јагодина 5 : 1
26.11.2017 Металац (ГМ) - Синђелић (Бг) 3 : 0
26.11.2017 Раднички (Пирот) - Слобода 1 : 0
26.11.2017 Будућност (Добановци) - Нови Пазар 1 : 1
26.11.2017 Динамо (Врање) - Раднички 1923 1 : 0
27.11.2017 Темнић 1924 - ТСЦ 0 : 2

Шеснаесто коло

Датум Утакмица Резултат
09.03.2018 Металац (ГМ) - Нови Пазар 1 : 1
10.03.2018 Бежанија - Инђија 0 : 0
10.03.2018 Раднички (Пирот) - Темнић 1924 0 : 0
10.03.2018 Динамо (Врање) - Телеоптик 1 : 0
10.03.2018 ЧСК Пивара - Синђелић (Бг) 0 : 3
11.03.2018 ТСЦ - Јагодина 3 : 0
11.03.2018 Пролетер (НС) - Слобода 1 : 0
12.03.2018 Будућност (Добановци) - Раднички 1923 2 : 0

Седамнаесто коло

Датум Утакмица Резултат
16.03.2018 Слобода - Бежанија 0 : 0
16.03.2018 Темнић 1924 - Пролетер (НС) 0 : 1
16.03.2018 Инђија - Динамо (Врање) 2 : 1
16.03.2018 Нови Пазар - ЧСК Пивара 1 : 0
16.03.2018 Раднички (Пирот) - ТСЦ 2 : 2
16.03.2018 Телеоптик - Будућност (Добановци) 2 : 2
16.03.2018 Синђелић (Бг) - Јагодина 1 : 0
16.03.2018 Раднички 1923 - Металац (ГМ) 0 : 1

Осамнаесто коло

Датум Утакмица Резултат
28.03.2018 Будућност (Добановци) - Инђија 1 : 0
28.03.2018 ЧСК Пивара - Раднички 1923 0 : 0
28.03.2018 Металац (ГМ) - Телеоптик 2 : 3
28.03.2018 Динамо (Врање) - Слобода 1 : 0
28.03.2018 Пролетер (НС) - Раднички (Пирот) 5 : 1
28.03.2018 ТСЦ - Синђелић (Бг) 1 : 2
28.03.2018 Бежанија - Темнић 1924 0 : 0
28.03.2018 Јагодина - Нови Пазар 0 : 1

Деветнаесто коло

Датум Утакмица Резултат
01.04.2018 Раднички 1923 - Јагодина 5 : 0
01.04.2018 Темнић 1924 - Динамо (Врање) 2 : 1
01.04.2018 Телеоптик - ЧСК Пивара 0 : 0
01.04.2018 Пролетер (НС) - ТСЦ 2 : 2
01.04.2018 Слобода - Будућност (Добановци) 0 : 2
01.04.2018 Инђија - Металац (ГМ) 1 : 0
01.04.2018 Раднички (Пирот) - Бежанија 0 : 2
01.04.2018 Нови Пазар - Синђелић (Бг) 1 : 0

Двадесето коло

Датум Утакмица Резултат
07.04.2018 Будућност (Добановци) - Темнић 1924 1 : 0
07.04.2018 Динамо (Врање) - Раднички (Пирот) 2 : 1
07.04.2018 Металац (ГМ) - Слобода 2 : 0
07.04.2018 Бежанија - Пролетер (НС) 0 : 0
07.04.2018 Синђелић (Бг) - Раднички 1923 3 : 0
07.04.2018 Јагодина - Телеоптик 0 : 0
07.04.2018 ЧСК Пивара - Инђија 1 : 1
07.04.2018 ТСЦ - Бежанија 2 : 0

Двадесетпрво коло

Датум Утакмица Резултат
11.04.2018 Пролетер (НС) - Динамо (Врање) 3 : 0
11.04.2018 Раднички (Пирот) - Будућност (Добановци) 0 : 0
11.04.2018 Раднички 1923 - Нови Пазар 2 : 0
11.04.2018 Телеоптик - Синђелић (Бг) 4 : 0
11.04.2018 Бежанија - ТСЦ 2 : 1
11.04.2018 Инђија - Јагодина 3 : 1
11.04.2018 Темнић 1924 - Металац (ГМ) 1 : 0
11.04.2018 Слобода - ЧСК Пивара 5 : 1

Двадесетдруго коло

Датум Утакмица Резултат
15.04.2018 ТСЦ - Раднички 1923 3 : 0
15.04.2018 Синђелић (Бг) - Инђија 0 : 1
15.04.2018 Јагодина - Слобода 0 : 2
15.04.2018 ЧСК Пивара - Темнић 1924 1 : 1
15.04.2018 Будућност (Добановци) - Пролетер (НС) 1 : 3
15.04.2018 Динамо (Врање) - Бежанија 3 : 1
15.04.2018 Металац (ГМ) - Раднички (Пирот) 2 : 1
15.04.2018 Нови Пазар - Телеоптик 1 : 2

Да бисте видели остатак вести

Региструјтe Cе Пријавитe Ce

Пpиjaвa

Facebook Пријавa

или

Региcтрyј ce › Заборавили сте лозинку?

Региcтрyј ce

Facebook Пријавa

или

Унесите Вашу адресу е-поште да бисте добили нову шифру