Динамо убедљив у дербију, Нови Пазар само до бода у Кикинди

19

Преокрет Шамота за злата вредне бодове у Београду, Спартак и Пролетер поделили плен

Кикинда – Нови Пазар 28:28 (14:14)

КикиндаДворана: Језеро. Гледалаца: 300. Судије: Милош и Ђорђе Јевтић (Лазаревац). Седмерци: Кикинда 1(0), Нови Пазар 2 (2). Искључења Кикинда 8 минута, Нови Пазар 10 минута. Семафор: 3:0 (5), 3:3 (10), 15:17 (34), 20:17 (37), 20:21 (43), 26:24 (53), 28:26 (56).

КИКИНДА: Ковачевић, Барјактаревић 2, Дукатаров, Лисица 1, Голић, Продановић, Кењало 1, Павлов, Потпара 5, Мишков, Станковић 1, Врговић 3, Панић, Трумбеташ 9, Косановић, Комарек 6.

НОВИ ПАЗАР: Мујчиновић, Жујовић 4(2), Међедовић 4, Арифовић, Црновршанин, Миленковић, Мекић, Хаџовић 2, Хакић, Давидовић 4, Раковић, Бандука 8, Радисављевић, Милошевић 6.

Поделом бодова, низ од по четири везана пораза прекинула су оба тима. После увода који је припао Кикинђанима, Пазарци су до егала стигли у 10. минуту, а потом се играло „гол за гол” до средине првог дела, када су гости стигли и до првог вођства. И до одмора снаге су на терену биле изједначене, па је и резултат првог полувремена био такав.

У наставку виђена је обострано растрзана игра, с пуно грешака, а тимови су играли на махове. Прво су Пазарци накратко били доминантнији, а онда је уследила серија Кикинђана од 5:0, за плус три у 37. минуту, па ново вођство гостију у 43. минуту, после низа од 4:0. У последњих десет минута ривали су ушли резултатаски изједначени, а у последњи минут Пазарци су кренули у напад по бод и забили за реми девет секунди пре краја.

Kоментари (19)

Sok

Hajde Pazar,mozes ti to!

Nusret

Namješteno i u Kikindi i u Subotici

Advokat Mrdjenovic

Nusrete,ako nemas dokaze, a nemas jer tvoja tvrdnja nije tacna, onda tvoj komentar je krivicno delo i kada bi te neko od ova 4 kluba tuzio ti bi bio odgovoran i platio stetu. E to ti je srpski rukomet gde svako moze da radi i prica sta hoce bez ikakve odgovornosti. Da je RSS pravi otisao bi u Zurnal nasao tvoju adresu, dao policiji i zahtevao da das izjavu. Pa onda redom. Ovako... Celni ljudi u RSS cuvaju svoju zadnjicu a za rukomet ih bas briga. Strasbo da strasnije ne moze biti. Ali gde nema obraza nema ni odgovornosti ne reda ni poretka.To ti je RSS.

I nisi bas neki advokat

..posto i da jesi, bi znao da su ova tvoja pisanja samo puste zelje i aludiranja na ono sta bi ti konkretno voleo da se desi nekome, posto i predpostavka je da si ih krugova jednih ili drugih. Ni jedan jednda jedina rec bilo pojedinacno ili u kontekstu ne spada pod krivicno delo.Cak nema elemenata za trazenje eventualne nematerijalne stete.Pravna lica nemaju pravo na naknadu nematerijalne štete zbog povrede ugleda i časti. Postoji tužba za zaštitu poslovnog ugleda ( u ovom slucaju ugleda kluba ili klubova), ali se mora dokazati da kleveta direktno utiče na poslovanje, funkcionisanje i dr i nanose štetu, a i onaj (u ovom slucaju Nusret) bi morao da bude neko iz konkurentnog kluba te je potrebno dokazali da je sa njegove strane napisano ili izreceno u interesu nanosanja direktne stete drugima.Predmet KD putem interneta moze da bude samo pretnja i ostale radnje koje dirketno ugrozavaju nekoga ili nesto.A pitanje i tada.Tako da moj dragi Mrdjenovicu, pisi kuci propalo.

Yeshua

Verovatni i u Pendik-u sa Rudarom.

умпах-пах

Какво иживљавање над најбољим панчевачким играчем Миљаном Буњевчевићем!? Дечко добије шансу последњих 15-так минута, одигра врхунски меч, постигне 4 гола без промашаја, уз пет директних асистенција за голове и на следећој утакмици опет неће играти више од пар минута. Уз Савића и Дистола једини Панчевац. Можда је и то разлог!?

умпах-пах

Заборавих синоћ да споменем десно крило Динама Дарка Миленковића, који такође добија минуте на кашичицу, а има квалитет за много више. Уз дужно поштовање његовом конкуренту на позицији, Миленковић би требао да буде прва опција.

???

Jel poceo ovo Samot da igra.Jos je malo ostalo.Sad sve do kraja da dobijemo a mogli smo i ranije neku pa bi do sada mozda i obezbedili opstanak.Napred Sumadinci!

Haha

Obilić prodao utakmicu! Tako providno!

@Haha

Obilicu su trebali bodovi.Sto bi se oni pomirili sa plej autom a da puste Samot u sredinu.Uleteli su u masinu i to je to.Sad Samot kuci da dobije Dinamo,Kikindu i Proleter a Pazar na kraju ako zatreba.Dinamo moze slabije da odigra jer je osigurao poziciju.Kikindi i Proleteru da vrati poraze taman na vreme pa sta bude.Napred Samot!

Napred Zvezdo

Sou

Hajde Pazar,trgni se!

AR

Pa sta je sa Kikindom, ko im je sada kriv...ponovo sudije... Nedeljko vodi ekipu, a ne sudije....