Trijumf Dinama, Vučković srušio Nišlije, Šapčani ubedljivi u Beogradu protiv Partizana

46

Tim Veselina Vujovića ispustio šansu za trijumf u Strelištu

DINAMO – ŽELEZNIČAR 26:25 (13:11)

PančevoDvorana: „Strelište“. Gledalaca: 900. Sudije: Mošorinski (Novi Sad) i Pandžić (Zrenjanin). Sedmerci: Dinamo 3 (1), Železničar 3(2). Isključenja: Dinamo 6, Železničar 8minuta.

DINAMO: Milošević 1 (1), Pilipović, Radanović, Stojanović, Dimitrijević 5, Savić 5, Jezdimirović, Jovanović, Pavlović, Zlatanović, Distol, Milenković 2, Barudžić 4, Kostadinović 4, Vučković 5, Radovanović.

ŽELEZNIČAR 1949: Matović, Milovanović, Sretenović 2, Vejin 7, Milosavljević 3, Živković 2, Spasić 1, Gorela 1, Marković 3 (2), Jevtić 3, Božović, Kljajić 1, Pižurica, Pavlović, Kocić, Babić 2.

Igrač utakmice: Nenad Vučković (Dinamo)

SEMAFOR: 5:5 (11), 12:9 (25), 13:10 (28), 16:13 (37), 16:16 (41), 22:17 (49), 25:22 (56), 25:25 (59),

Kao što se očekivalo, utakmica u Pančevu je bila tvrda, oštra, borbena, agresivna, u pojedinim momentima na ivici isključenja – baš kako treba za jedan derbi plej-ofa.

Prišle su Nišlije na samo gol minusa u 43. minutu, ali je onda Radovanović odbranio sedmerac, a potom je i Dejan Zlatanović skinuo zicer Aleksi Kljajiću, pa je Dinamo ponovo došao do plus dva.

To kao da je dalo krila domaćem timu, koji su preko Milinkovića i Dimitrijevića došli do najvećih 22:17.

Tada kao da je neko podigao ručnu u domaćem timu, a na golu Nišlija se razbranio Miroslav Kocić, pa su gosti za samo dva minuta postigli tri pogotka i došli na 22:20 u 52. minutu.

Imao je Dinamo šansu sa penala da konačno postigne gol, ali je sjajni Kocić odbranio šut Miloševiću.

Konačno je Miloš Barudžić iz kontre pogodio za plus tri, imao je Vučković šansu da poveća na četiri gola, ali je njegov promašaj kaznio Dobrivoje Marković i ponovo uneo neizvesnost u meč.

Koliko je samo grešaka bilo na obe strane, u 58. minutu Ivan Dimitrijević je napravio probijanje, Vejin pogodio na drugoj strani, a potom zaradio i dva minuta kazne, pa je domaći tim do kraja meča imao igrača više.

Nisu to Pančevci iskoristili, napravili u poslednjem minutu neverovatnu grešku i dozvolili Nišlijama da dođu u priliku da postignu pobedonosni pogodak, ali to nisu uradili. Oni nisu, ali jeste Nenad Vučković, koji je sa centra postigao pogodak na prazan gol…

PLEJ – OF (M)

PLEJ – OF (Ž)

Komentari (46)

Ma bice titula preko coje xaxaxaxa

Veliki Vuja xaxaaa A sta kaze gradonacrlnik Nisa jer isao do Vipa xaxaxxax

Glava

Sretenovic morao da dobije crveni!? To ste zaboravili.

Lek

Pusti Sretenovica da li je Niski gradonacrlnik na terapiji i zasto nije ?

Adio

Vojvodina nema uslove kako se hvale.Trener i najbolji mladi igrac odlaze u paketu na kraju sezone.

hahaha

A, koji to mladi igrač odlazi?

Evo :

Mladi igrac koji odlazi je jedan sto tetke na pijaci pricaju da su cule od vatrogasca djure koji je na bolovanju pa mu komsija mire varilac pricao da je cuo pred prodavnicu kod rajka od magacionera a ovom surakova snaja rekla koja je kuma sa majku mu

Cao

I tako svake godine ... Vojvodina puca , gasi se bla bla. Kako Vam samo ne dosadi da pišete te gluposti ?

Cair

Sa ovim sudijama Vojvodina je ssmpion, zasto je ponisten gol slovencu...lazo nemoj cekati zadnje kolo uruci pehar odmah Vojvodini SRAMOTA

Nishava

Xaxaxax mozda je trebao da sudi Stojkovic gen sekretar Zelje onda bi bilo sve odlicno

Slana Bara

Poništile su zato što su svirale faul na prvom koraku,isto kao i nad Dimitrijevićem koji minut ranije.Da li su mogli da puste?Jesu,u oba slučaja,ali je i ovo u skladu sa rukometnim pravilima.Vojvodini ni loše suđenje nije smetalo da počisti Pančevce,tako ni vama ne bi bili krive sudije da ste odigrali bolje.Možda bi bilo najbolje da vam sude Stojković-Nikolić ceo play off?Ni tada ni biste uzeli titulu,jer je na terenu ne zaslužujete!!!

Tamis

Sramota je to sto kazes. Sudjenje odlicno. Prosle godine Dinamo, a secate se dobro pokraden u Nisu. Gledao sam utakmicu kupa Vojvodine i Zeljeznicara Boricic/Markovic su vukli za Zelju. Proslo kolo jedva dobili Metaloplastiku. Tako da gledaj te bolje u svoje dvoriste. Vuja vam proziva golmana ranije igrace preko novina. A Dinamo ce se boriti za titulu, nemoj te nas otpisivati.

Opticar

Sta to pricas, Dinamo vodio 5 razlike 50 min! Sudije vas vratile u egal utakmicu. Zasto je ponisten Dimitrijevicu!?

Slana bara

Vojvodinu ne uzimaj u usta! Baš sa tim sudijama ste oteli Kup prošle godine u Novom Sadu! Ove godine od 4 izgubili ste tri i jednu izvukli remi sa sudijskim skandalom! Oterali ste trenera sa kojim ste imali bar hemiju sa ovim imate ništa! Samo greškama Dinama na plus 5 izbegli ste katastrofu! Imate Vi dovoljno svojih problema a Vojvodinu ostavite na miru!

G17

Dajjj bre 5 razlike su vodili na 10 min do kraja Ne kazete da gradonacelnik Nisa prilazi sudijama i preti!?

Kokeza

Cime preti ??? Ko je on ? On bre u svoji kucu nije glavni.

Malo realnosti...

Vojvodina!? Dinamo je prosle godine pokrao Vojvodinu u Pancevu sa sudijama iz Nisa. Dinamo je poznat da otima kuci bodove. To nema veze sa drugima. Vojvodinine pobede sve ciste na svoj kvalitet. E to sad sto bi neko da ih skine za zelenom cojom to je drugo.

Power 011

Kme kme kmeeee Iz dve sezone nikakao da shavtite da se titula osvaja na terenu, a ne sto cete placati savez 2018.te ili se svadjati preko Vuje sa savezom 2019.te Ali ima vremen , naucicete. Inace dva igraca su vam vec dogovorila sledecu sezonu sa drugi timom

Par detalja...

Sudije ? Ma normalno . I klizav parket. I vlaznost vazduha nije na 78,6% kako jr Grande Vuja navikao . A i rasveta ... boze nije led samsung chip ....

1389

Prosle godine Vojvodina pokradena od strane Stojkovic/Nikolic u Pancevu, kao i u Nisu! Vojvodina ni jedan derbi sa pomenuta ova dva tima nije dobila uz pomoc sudija.Pokusavanje na silu i otimanje necega sto nekome pripada oticice u jos vece propadanje i urusavanje rukometa.

Butros

laza kaze da je sve kako treba i da pehar salje NIS EXpRESom

021

SRAMOTA je sta ste Vojvodini radili prosle sezone,i najavili za ovu sezonu!!!! Sta Vojvodinu briga za ovaj mec, podjednak je konkurent Dinamo kao i Zeljeznicar.

14

Au sta je uradio Vujovic zadnji napad...

120% pamuk

Polako sine , polako ... sve manie aduta za takve maestralne izjave ... polako bre

Plati porez !

Pa zato je naplaceni trener parama gradjana Nisa. 10.000€ za gospodina.

lepak

Na današnjim utakmicama, Dinamo-Železničar i Partizan-MP, pale su maske, a da li će neko videti očogledno? Doduše, bile su maske providne i ranije, pa ko je hteo, mogao je videti: - da je Vujović prodavao maglu, a usput blatio celu ekipu koju je on birao kupujući sve što je bilo na tržištu, razbacujući lovu ko pijani bogataš. Do sad je mogao da sve oko sebe ubeđuje sugestivnom retorikom i pozicijom vrhunskog rukometaša, ali sad ide ono što je egzaktno, nema više "na reč". Druga maska je- da Stevanović nije igrač reprezentativnog kvaliteta, kakvog ga uprava prikazuje kroz medije, a sa tim i njemu iskrivljuju realnu sliku i čine medveđu uslugu. Potvrda neopravdano povlaštenog statusa je nesankcionisanje posle incidenta kojeg je on izazvao i današnja loša igra. Srljanje iz greše u grešku, a to sebi ne bi smeo dozvoliti ni prosečan igrač, (ni trener) a kamoli reprezentativac. Još jedna potvrda onoga što sam ranije pisao, Stevanović na svakoj slici, pa evo i sad sa utakmice DIN- ŽE.

Lala

Realan rezultat utakmice.Ponasanje nislija pogotovo Vujovica zadnjih desetak minuta i posle kraja utakmice sramno.Ne biva sve na silu.Inace Vojvodina je po kvalitetu ipak ispred svih.Napred Dinamo.

south banat

Pa gde si ti Lalo, nije te bilo ovde odavno!? Važno da se ovi tvoji ponašaju kulturno.

Naisa

I sta kaze Vuja ovig puta sudije ... Nije tukao publiku ,,, Nije drukao ko ja flasicu bacio... Nije ga niko izbacio iz hale...nije ? Majstore... gubis utakmice. Tim ti igra nikako. Prevaro.

Kockarnica

Igrao je ,,veliki,, Vujovic keca na ovu utakmicu. Znao je da nece pomoci njegovo cirkusantsko ponasanje.Siri ruke, mase valjda se javlja nekome u publici.Jer ne zna sta da kaze kako da se igra.Muce njega druge brige. Kako da Hrvatska pobedi 11. aprila. Da je on selektor prodao bi za male novce tu utakmicu.Prodavo je vec njima.Zna i ume. Na zalost samo to. Sta ce reci mali sa naplatne sada.? A radovao se kada je Vujovic dolazio u Nis.Ne kako je to los covek. Dalje od Srbije!!!! ,,Jugoslovenu,,

Gol

Nije mi jasno po kom kriterijumu je ponisten gol za Nis... Sta je to igrac pogrešio kada je postigao pogodak?

Eh sad...

A kriterijum probijanja Dimitrijevica minut pre toga!?

Gol

A kriterijum probijanja igraca Nisa, nije ni skocio sviramo je probijanje.

Tratatira

Gol nislija bespotrebno vracen na deveterac, igrac nije napravio korake, posle toga hrabro odsudise probijanje i onda gol vuckovica koji je bio metar ipo od centra. .Bas me briga za obe ekipe ali realnost je ova.

bane kockica

Pa što da ne bude metar i po od centra kad su mu dodali loptu posle dosudjenog probijanja Milosavljevića. Realnost je malo drugačija. Poslednji gol je regularan, a poslednjih par situacija su u najmanju ruku diskutabilne. Niš je oštećen, ali veliki trenerski mag je olakšao pobedu Pančevaca. Svojevremeno, u prošlom veku, kad sam ja igrao i kad nisu bila ovakva pravila, umeli smo da damo gol i kad imamo igrača manje u polju. Zato mi nije jasan potez Vujovića da izvede Kocića i uvede igrača. Da je gubio u redu, ali sa bodom u džepu i minutom do kraja mogao je da igra do pasive pa šta urade. Barem ne bi bilo primljenog gola na praznu mrežu.

Papapapa

Vujo dovedi Jos nekog

Juventus

Da li je moguće da Stevanović nije kažnjen i da čovek igra posle svega što je uradio na prošloj utakmici? Radovanović je kažnjen a ovaj koji je započeo nije? Ljudi iz Partizana treba debelo da se zapitaju koga i kako kažnjavaju...Ne treba ni Rdaovanović da se ponaša nesportski ali je bio izrevoltiran postupkom svog saigrača, treba obojica da snose posledice onoga što su uradili! Ovako, dajete vetar u leđa igraču koji je umislio da je nešto posebno a momka koji je normalan kažnjavate!

Coladin

Bravo za komentar!

Rsd

Bice kaznjen..postupak u toku

sve jasno

Vojvodina sigurno prva , za drugo se Niš,Pančevo i Šabac......

ni po babu ni po stricevima

Ako je do rukometa, Sabac najbrze i najmodernije igra od svih.

Po raspodeli sredstava

Ako je po gradonacelniku Nisa sve ce nas izbije iz rukomet

Bcs Šabac

Rukometni hram sportska hala Zorka u Šapcu od strane izvršitelja Aik banke je zapečaćena,rekviziti i oprema klubova koji tamo treniraju su zarobljeni , jer su promenjene brave.Metaloplastika sada ima veliki hendikep zbog treninga i utakmica.Sramota...