Партизан елиминисан из Купа Србије већ у четвртфиналу „Центра”

3

Партизан је елиминисан из Купа Србије већ у четвртфиналу групе Центар. Пуленима Ненада Максића главе је дошла Металопластика

Партизан – Металопластика 23:26 (9:14)
Дворана: СЦ Вождовац на Бањици. Гледалаца: 200. Судије: Антић и Јаковљевић (Београд). Седмерци: Партизан 2(1), Металопластика 7 (7). Искључења: Партизан 12, Металопластика 12 минута.
ПАРТИЗАН: Бутулија 2, Јокић 3, Живковић 3 (1), Грубић, Радовановић 3, Павловић, Миленковић 4, Микић 2, Станојловић (4 одбране), Пижурица, Радивојевић, Стевановић 6, Ивановић, Гленџа, Максић, Милосављев (4 одбране).
МЕТАЛОПЛАСТИКА: Воркапић 2, Писарић, Срдановић 1, Дошен 1, Мариновић 1, Дакић, Брајовић 2, Ђукић, Јездимировић 8 (7), Митровић 1, Пуљизовић 3, Милић, Владисављевић, Тркуља 2, Миловановић 5, Кљајић (5 одбрана).

Везане победе су ”опиле” црно-беле” играче толико да је. Почетак меча уошпште није наговештавао пораз црно-белих. Напротив. Домаћин се после уводног испитивања снага, резултатски одвојио, на четири разлике.

Међутим, од 12. минута и вођства тима из Хумске од 7:3 као да је уследио прекид филма. Шапчани су на другој страни сложили одбрану, Кљајић је “ухватио” неколико шутева, Миловановић у нападу материјализовао.

Уследила је серија Металопластике од 8:0 и голгетерски пост домаћина од 14 минута. Сувише су се црно-белио ослањали на искуство Бојана Бутулије, очекујући да сам решава све...