Гошће из града бакра освојиле Јасу

8

Тактичко изненађење Боранки за српског учесника у Челенџ купу Јагодину

Јагодина – Бор РТБ 28:31 (15:17)

ЈагодинаДворана: Јаса. Гледалаца: 100. Судије: Мандић и Ковачић (Нови Сад). Седмерци: Јагодина 6 (5), Бор РТБ 3 (3). Искључења: Јагодина 6, Бор РТБ 14 минута. Семафор: 3:0 (4), 4:4 (7), 4:7 (11), 7:11 (18), 15:15 (27), 17:21 (39), 21:24 (44), 23:27 (51).

ЈАГОДИНА: Н. Богдановић 1 (14 одбрана), Богојевић 1, Трбовић 3, Радосављевић, Ј. Богдановић, Терзић 2, Јевтић, Јовановић, Зечевић 2, Стојадиновић, Глишовић 3, Ранчић 5 (1), Гојковић 5 (3), Ђорђевић 4 (1).

БОР РТБ: Илић (2 одбране), Велиновић, Јевтов, Петровић 1, Миленовић, Бакша 2 (1), Мајкић, Симоновић 8, Николов, Митић (1 одбрана), Милић 8 (2), Реџеплар, Стеменић 8, Нико-лић 4, Ивковић.

Неочекивана, али заслужена победа девојака из Бора. Јагодинке су кренуле силовито, повеле са 3:0, али тада је тренер гошћи Зоран Барбуловић заиграо је са седам играчи-ца у нападу. Без голмана Боранке су изводиле цео напад, ризикујући да после успешне одбране Јагодине остану без заштите испред свог гола.

Међутим, Јагодинке се у таквом поретку ствари на терену нису снашле. И приликом успешних одбрана брзоплето су реагвале и често промашивале празан гол. До одласка на одмор домаће су некако супеле да изједначе резултат на 15:15 у 27 минуту, али то је било уједно и последње изједначење на утакмици.

У наставку Јагодинке су поново биле надомак изједначење у 35. минуту код резултата 17:18, али је уследила серија Боранки од 3:0 и већ се тада назирао расплет овог сусрета.

Домаће су у неколико наврата успевале да смање разлику на два гола, али у тим тренуцима реаговале су брзопле-то и после серије техничких грешака нису успевале да се примакну противницама.

У екипи Бора РТБ бриљирале су Тамара Симоновић, Бојана Милић и Александра Стаменић, у бледој екипи Јагодине ни једна играчица се није издигла изнад просека.

???

E moj Sule,Kad te nadmudri jedan Barbulovic,koji u Kikindi da 4 gola za poluvreme,ili si dogovorio sa njim ili si max.glup trener. Obe varijante su u opticaju.

???

Dogovorio sam :) nemoj da se brinete!

???

Dosta si se folirao.

dortmund

Ajmo Arandjelovcanke , odigrajte hrabro u nedelju u meni dragom Arandjelovcu protiv Medicinara. Dokazite da imate kvalitet i suprostavite se ipak u ovom trenutku jacim sapcankama .

BEKAMENT

Cestitam Naisi prvo mesto na tabeli!!! NEMOZEMO MI TRENUTNO BOLJE, DORTMUNU HVALA NA PODRSCI !!!