Звезда савладала Металопластику, реми Пожаревца и Обилића

12

Освајач Супер купа београдски црвено-бели у мечу са малим бројем голова бољи од Шапчана

Црвена звезда – Металопластика 21:17 (9:6)

Београд - Дворана: Шумице. Гледалаца: 300. Судије: Мошорински (Нови Сад) и Панџић (Зрењанин). Седмерци: Црвена звезда 1 (0), Металопластика 3 (2). Искључења: Црвена звезда 12, Металопалстика 12 минута. Семафор: 4:1 (7), 5:3 (9), 6:3 (18), 10:9 (34), 15:10 (43), 16:14 (51), 17:16 (55), 20:17 (58).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Шотић 7, Радисављевић, Мошић 2, Љубојевић, Палевић, Пешић, Љубеновић, Бугариновић 3, Милосављевић 2, Пејчиновић, Матичић Мандић 3, Д. Бабић 4, Кљајић.

МЕТАЛОПЛАСТИКА: Воркапић, писарић, Срдановић, Дошен 2, Мариновић, Дакић 2, Брајовић 4, Ђукић, Јездимировић, Митровић 3, Пуљизовић, Милић 1, Владисављевић Трклуља 1, Миловановић 4 (2), Кљајић.

Друга победа за чету Ненада Перуничића, овога пута пала је Металопластика.

Силовито су црвено-бели отворили меч, повели са 4:1, да би се Металопластика вратила, баш као и у наставку меча после Звездиног вођства од пет разлике.

У завршници су чак и прирпетили неколико пута приближивши се на по гол разлике.

Александар Пејчиновић је био сигуран на голу, а Шотић и Милосављевић оверили су тријумф црвено-белих.

Семафор 2. кола Супер лиге:

Слога Змарт форс - Спартак Војпут 24:21 (11:13)

Железничар 1949 - Југовић 32:21 (15:9)

Шамот 65 - Рудар 23:24 (8:13)

Пожаревац - Обилић 25:25 (12:16)

Црвена звезда - Металопластика 21:17 (9:6)

19.00. Мокра Гора - Партизан

Kоментари (12)

Neutral

Idemo perune titula ove sezone samo je vosa konkurent

pancevac

U ovoj konkurenciji najveci favorit i najbolji klub je Dinamo iz Panceva.

Pancevac2

Ne zasmejavaj me

Toma

Jorda, poznati prodavac magle!

Sportista

Tuga od rukometa u Sumicama. Prvo poluvreme 9<6 .Tako nije bilo ni pre 60 godina.

Glas Braničeva

Zato u Požarevcu rukometna poezija:))) Goša Obilića objasnio...

PKB

Sve cestitke Perunu na pobedi.. Odlicna utakmica u Pozarevcu uz veliko psihicko ubijanje Bobana Zivkovica...Bravo za navijanje tako se voli klub.

Moma majstor

Perun uz novih 30 igraca i najveci budzet u ligi i ogromnu pomoc sudija ima sanse za plej off

geak

Metaloplastika je dobro igrala dok nisu usli Milic i Dosen . Tada se Zvezda odlepila . Golman je dobro branio prvo poluvreme . Drugo poluvreme je branio lose . Posle utakmice je bio zao .

Zoran

Dobra rukometna predstava u Požarevcu, gosti bolji u prvom, a domaćin u drugom poluvremenu. Čestitke i Rudaru na velikoj pobedi.