Pančevci bez daha protiv Sloge

3

Jugović nastavio da niže poraze i bliži se nižem rangu

Sloga – Dinamo 26:25 (1314)

Požega – Hala sportova. Gledalaca: 800. Sudije: Kovač (K. Mitrovica), Milosavljević (Zvečan). Sedmerci: Sloga 4 (3), Dinamo 4 (3). Isključenja: Sloga 8, Dinamo 10 minuta. Semafor: 3:2 (4), 8:5 (13), 10:9 (20), 15:15 (35), 21:17 (47), 24:21 (54).

SLOGA: Vokši, Pavić, Rodić, Krsmančić 6, Gemaljević (odbrana, sedmerac), Knežević, Pavlović 7, Spasić 3, Stevanović, Aćimović, Janićijević 1, Gojković 4, Jezdimirović, Dimitrijević (17 odbrana), Jevtić 3, Milenković 2.

DINAMO: Žujović 3 (1), Radovanović, Bunjevčević 1, Radanović 4 (2), Stojanović, Ivošević 5, Komlanović 3, Jandrić, Radulović (odbrana, sedmerac), Distol 1, Terzić 1, Barudžić, Slavuljica, Radovanović (9 odbrana), Banduka 3, Šaponjić 4.

Odličnu utakmicu videli su navijači u gradskoj hali. Sloga je pobedila, a Dinamo se predstavio kao jedna veoma ozbiljna ekipa koja nije slučajno u vrhu tabele.

Domaći su bolje ušli u meč, stvorili četiri gola viška, međutim, od sredine prvog poluvremena zahvaljujući Ivoševiću, Dinamo je uhvatio rezultatski priključak i na poluvreme otišao sa jednim golom plusa.

U drugom delu nošeni odličnom publikom domaći su zaigrali još agilnije, a blistao je na golu odlični Branko Dimitrijević, koji je imao veliki broj odbrana i zasluženo poneo epitet igrača meča. Završnica je takođe bila zanimljiva, međutim, Gojković je sa dva vezana gola overio zasluženu pobedu Požežana.