Панчевци без даха против Слоге

3

Југовић наставио да ниже поразе и ближи се нижем рангу

Слога – Динамо 26:25 (1314)

Пожега – Хала спортова. Гледалаца: 800. Судије: Ковач (К. Митровица), Милосављевић (Звечан). Седмерци: Слога 4 (3), Динамо 4 (3). Искључења: Слога 8, Динамо 10 минута. Семафор: 3:2 (4), 8:5 (13), 10:9 (20), 15:15 (35), 21:17 (47), 24:21 (54).

СЛОГА: Вокши, Павић, Родић, Крсманчић 6, Гемаљевић (одбрана, седмерац), Кнежевић, Павловић 7, Спасић 3, Стевановић, Аћимовић, Јанићијевић 1, Гојковић 4, Јездимировић, Димитријевић (17 одбрана), Јевтић 3, Миленковић 2.

ДИНАМО: Жујовић 3 (1), Радовановић, Буњевчевић 1, Радановић 4 (2), Стојановић, Ивошевић 5, Комлановић 3, Јандрић, Радуловић (одбрана, седмерац), Дистол 1, Терзић 1, Баруџић, Славуљица, Радовановић (9 одбрана), Бандука 3, Шапоњић 4.

Одличну утакмицу видели су навијачи у градској хали. Слога је победила, а Динамо се представио као једна веома озбиљна екипа која није случајно у врху табеле.

Домаћи су боље ушли у меч, створили четири гола вишка, међутим, од средине првог полувремена захваљујући Ивошевићу, Динамо је ухватио резултатски прикључак и на полувреме отишао са једним голом плуса.

У другом делу ношени одличном публиком домаћи су заиграли још агилније, а блистао је на голу одлични Бранко Димитријевић, који је имао велики број одбрана и заслужено понео епитет играча меча. Завршница је такође била занимљива, међутим, Гојковић је са два везана гола оверио заслужену победу Пожежана.