Почетна / Рукомет / Супер лига

Војводина славила у Суботици, а Шапчани против Мораве

У Суботици је виђена сјајна и динамична игра обе екипе. Дерби између Спартака и Војводине је почео жестоко на обе стране, играло се оштро и брзо, а екипе су се смењивале у вођству
Спартак Војпут – Војводина 23:26 (12:13)
Спортска хала Дудова шума. Гледалаца: 1.300. Судије: Мошорински и Панџић (Зрењанин). Седмерци: Спартак 3 (3), Војводина 5 (4). Искључења: Спартак 4, Војводина 10 минута.
СПАРТАК ВОЈПУТ: Косовић, Стефановић, Ђекић 2, Радовић, Перовић 1, Стевановић 2, Потпара 3, Медић, Делибашић 4, Петровић, Митић, Жупањац 5 (3), Јелић, Петровић, Ракоција 6, Абаџић (20 одбрана, 1 седмерац).
ВОЈВОДИНА: Арсенић (7 одбрана), Ђукић, Орбовић 5, Милић, Попов 1, Радоњић, Остојић 3, Перовић (7 одбрана), Стојановић 2, Јовановић 3, Бојанић, Пешић 2, Станковић 1, Давидовић 4, Гроздановић 3 (3), Вучковић 2 (1).

Тренер домаћих Спартака Лаковић незадовољан игром својих играча тражио је тајм-аут и дао упутства која су уродила плодом.

У 20. минут игре Путари су смањили резултат на 7:8 захваљујући голману и најбољем актеру на утакмици Владимиру Абаџићу који је већ тада имао 10 одбрана.

Само што је почело друго полувреме домаћи су заиграли боље и изједначили 13:13, да би ново вођство Суботичани имали у 34.  минуту – 15:14.

Војводина у 49. минуту долази до три гола вишка, 19:22, док је највећу предност имала у 51. минуту.

Kloi
Iz redova sampiona se zale kako je sudjenje protiv Dinama bilo na njihovu stetu. Tako da su jedva pobedili goste iz Panceva. I onda nekim cudom isti sudijski par na teskom gostovanju u Subotici. Ako vec smatrate da ste osteceni, onda sigurno ne bi dozvolili da vam isti par sudi za 7 dana. Kvalitet na terenu je ispod sampionskih generacija iz proteklih godina, ali kvalitet uprave je i dalje sampionski. Oni znaju kako se osvajaju titule. Pri tom ne mislim nista lose. Titula ostajevu NS.
Anonimus
Vrlo dobro zbam sta sam vjdeo,a to je da se na poluvremenu sudijski par okrece lrem Jevti i namiguju mu i pokazuju da ce sve biti Ok. Stvarno velika sramota.
Buvljak pa u Sezged po. Vajkrem
Čović. Linijski sudija. Gol iz kornera. Tole Karadzic je iz Subotice. Niemu se svete.
Jovovog Pera mali Radoje
Ide Kup Srbije eto prilike da silni Spartak pobedi... Kad vec nije bilo kolaboracije.
Sramota u Subotici
Tužno je bilo juče u Subotici. Sudijski par je pred prepunom halom sportova bez imalo ustezanja sramotno sudio na štetu Spartaka. Inače mirna subotička publika dala je svoj stav uzvicima "lopovi, lopovi", što nije smetalo sudijskom paru da nastavi sa svojim planom i Vojvodini omogući dva nova boda. Sramota za rukometni sport i Savez. Zbog ovih razloga rukomet gubi na popularizaciji, pošto se unapred zna pobednik čim se vidi sudijski par. Tužno !
Klop
Uglavnom je ista prica vec godinama. Vojvodina je najbolja ekipa i ima najbolju logistiku. Kada posumnjaju u svoje kvalitete na terenu, obezbede se van terena i to je to. Nije to aktuelni sampion izmislio to je istorijska tvorevina.
Bivsa rukometasica
Saglasna sam da je Vojvodina dobra ekipa al veceras su imali takav vetar u ledja od gospode sudaca da Spartaku su trebala bar ti do četiri igrača iz lige sampiona da bi pobedili veceras...svaka čast ovim mladim dečacima Spartaka,samo napred...glavu gore...bice bolje...i pored ne zasluzenog poraza vi ste doziveli ovacije...za nas ste pobednici
Trener
Zasluzena pobeda Vojvodine u jednoj borbenoj utakmici gde je ekipa Spartaka pokazala visok nivo motivacije ali i grubosti. Ekipa Vojvodine daleko jos uvek od svog maksimuma ali i tako dovoljna da pobedi na teskom gostovanju. Sudije pod velikim pritiskom su se trudile da posao odrade korektno ali su previse gresili na obe strane. Presudio suvi kvalitet Vojvodine i malo veca rotacija.
Daj molim te
Uvek ista prica... Pobedili Niste Vojvodinu unazad 5 sezona, 15 utakmica i uvek ista prica sudije, publika, moralna pobeda, trener jedan, drugi, treci... a ustvari ? Fale vam 3-4 igraca.
Zemunac iz Novog Sada
Mosa i Pandza · 04 март, 2017 07:25 Danas Vojvodina kada dobije u Subotici sve je gotovo.