АРКУС ЛИГА: Шампион немилосрдан, Шапчани се пробудили у наставку

10

Одиграно пет мечева првог кола елитног ранга српског рукомета

Војводина - Пролетер 34:20 (21:11)

Нови Сад Дворана: Слана бара. Гледалаца: 150. Судије: Радаковић и Бакмаз (Нови Сад). Седмерци: Војводина 5 (3), Пролетер 3 (2). Искључења: Војводина 8, Пролетер 10 минута.

ВОЈВОДИНА: Лучин (18 одбрана), Васић 9 (2), Милић, Вуковљак, Тасић 1, Дриси (5 одбрана), Куртеш 4, Миленковић 1, Савић, Рађеновић 2, Пешић 1, Томић 1, Роган 4, Бунета 3, Грозданић 6 (1), Пуховски 2.

ПРОЛЕТЕР: Стоиљковски, Карлаш 2, Ранковић 1, Л. Павловић 3(1), Скубан 2 (1), Тошков, Рнић, Поповић 1, Брети (3 одбране, седмерац), Терзић 1, Кривошија 2, М. Павловић 6, Кубуровић 2, Вукадиновић, Ковачевић ( 5 одбрана, седмерац).

Играч утакмице: Фран Лучин (Војводина).

Семафор: 1:2 (2), 7:3 (9), 11:4 (17), 16:6 (24), 20:9 (28), 24:11 (36), 27:14 (41), 34:19 (56).

Шампион, деветоструки узастопни, Војводина нанела је тежак пораз Пролетеру на отварању првенствене трке у Новом Саду.

Одлични Фран Лучин међу стативама (15 одбрана за полувреме), уз хитра крила Марка Васића и Милоша Грозданића, тим Бориса Ројевића је већ после првих пола сата имао је у џепу прве бодове.

Тим са Бегеја није имао никакав одговор на игру домаћина, па је већ десетак минута пре краја првог дела игре домаћин био на „плус 10”.

У истом ритму Новосађани су наставили и у другом делу, па су Зрењанинци били пред резултатском катастрофом, на крају завршили са 14 голова у минусу.

Све мечеве можете погледати ОВДЕ.

Kоментари (10)

JK

Vojvodina nema srednjeg i desnog beka , nema kvalitet za titulu i tacka.

NS

Čestitamo novom Šampionu i tačka.

dijagnoza

zasto nerviraye “doktora rukometa” ?

Štab

Šta se dešava sa ženskim klubovima po Vojvodini?Vrbas iz super lige u najnižem rangu, Petrovaradin iz super b lige u najnižem rangu, Feketić iz prve u najnižem rangu, Ravangrad se raspao....

Milan

Kad se zna unapred da ce ljubavnica iz Rume biti prva. Koja je svrha.

Crni

Vojvodina mora da stvara mlade igrače i istim tim mladim igračima da da šansu da igraju. Sa pozajmice na pozajmice i tako u krug