Војводина пружила добар отпор Вардару (ВИДЕО)

12

Имао је шансу Јовица Николић у 58. минуту да донесе Новосађанима изједначење, али није био прецизан, то је знао да казни Кристопанс који је ефектним поготком ставио тачку на меч

Војводина – Вардар 23:26 (14:13)

Нови Сад – Дворана: Слана бара. Гледалаца: 300. Седмерци: Војводина 4 (1), Вардар 3 (2). Искључења: Војводина 2 минута.

ВОЈВОДИНА: Илић 2, Милић 2, Мирковић, Челица 3, Перовић (12 одбрана), Анђелковић, Јелић, Марјанац 3, Продановић 1, Томић 3, Станковић, Николић 2, Тркуља 2, Милашевић, Гроздановић 2, Вучићевић 3.

ВАРДАР:  Стоилов 1, Недановски, Поповски, Кристопанс 6, Дизингер, Гјоргјески, Скубе 7, Калараш 1, Гашкоски, Чупић 8, Дибиров 1, Војводић 1, Кисељев 1, милосављев (11 одбрана, 2 седмерца), Кизић.

Одличан отпор пружили су играчи Војводине некадашњем прваку Европе, али то није било довољно да на крају направе огромно изненађење и дођу до победе над Вардаром - 23:26.

Већ после десетак минута игре било је јасно да се Новосађани неће тако лако предати македонском тиму, пошто је на семафору стајало 5:3. Током читавог полувремена се играло гол за гол, ни једна екипа није успела да стекне озбиљнију разлику, а било је момената кад су тимови правили готово почетничке грешке.

Финиш меча је био баш као и остатак сусрета, ушло се у егал завршницу, голом Скубеа у 53. минута Вардар је стигао до 22:23. Уследила су три минута без постигнутог поготка, а онда је из полуконтре Саша Марјанац погодио за изједначење. Исти играч је у одбрани скривио пенал који је Иван Чупић реализовао за ново вођство. Имао је шансу Јовица Николић у 58. минуту да донесе Новосађанима изједначење, али није био прецизан. То је знао да казни Кристопанс који је ефектним поготком ставио тачку на овај меч.

Kоментари (12)

Жељко Павловић

Воша са Стеауом за 6. место.

Maksimovic

Vojvodina igra dobar rukomet, Zelja se bas pojacala, Dinamo nikad jaci u istoriji, Metaloplastika sa najvise reprezentativaca. Ocekujem bas dobar play off.

Marko Pavlović

Vojvodina da ima samo fudbalsku sekciju.

Garnisla

Sad ce Kovic da nam donese minimum 15 bodova. Ideno na Final 4

Zavesa

Sine nije Kovic nego Kocić... I mozda donese i 25 bodova :-))))

Napred Vosa!

Ne znam ko je dovro Stefana Ilica ali dajte mu jos koju loptu. On bez 25 lopti ne moze dati 6 golova !!!!