Панчевци разбијени у Словенији

8

Ослабљени Динамо није имао никакве шансе против сјајног словеначког тима, па је на крају било 39:25

ЦЕЉЕ – ДИНАМО 39:25 (25:15)

ЦељеДворана: „Златорог“. Гледалаца: 2000. Седмерци: Цеље 1 (-), Динамо 3 (3). Искључења: Цеље 2, Динамо 4 минута.

ЦЕЉЕ: Лесјак (8 одбрана), Јуречич 5, Малус, Разгор 2, Сухолежник 4, Маргуч 3, Грошељ 5, Пањтар (5 одбрана), Жабич 1, Слишковић 3, Кодрин 3, Макуц, Анић 2, Душебајев 2, Мачковшек 2, Млакар 7.

ДИНАМО: Жујовић 3, Пилиповић 3, Мирковић 3, Јовановић, Петровић (8 одбрана), Пралица, Павловић, Дистол 1, Баруџић 1, Славуљица 3, Радовановић (1 одбрана), Шапоњић 6, Димитријевић 5.

Играч утакмице: Жига Млакар (Цеље)

Није много требало домаћим играчима да покажу ко је газда на терену, па су Цељани већ после десетак минута имали три гола вишка.

Успео је Славуљица у 15. минуту да смањи на 12:10, а онда је уследила сјајна серија домаћег тима, који је за пет минута постигао пет голова и одлепио се на 17:11.

Како је време одмицало предност домаћих је расла да би до одласка на одмор износила великих десет голова. Панчевци нису личили на тим, одбрана као да није постојала, па су за само тридесет минута примили чак 25 голова!

Ни у наставку се ништа није променило, домаћи тим је играо одлично и лепршвао, док су гости доста грешили. Није ништа Панчевцима ишло од руке, били су прилично индиспонирани, па ни крајњи резултат ништа не треба да чуди.

СЕХА ЛИГА

Kоментари (8)

Luidji

Ma igrao bi Dinamo "mnogo" bolje da je kompletan.Šteta što je sad u Pančevu "bolnica" što bi rekao Petković, jer bi u punom sastavu ovaj strašni Dinamo zgromio svaki klub , a kamoli Celje...

Barudzic

Ma jasno ... Bas bukvalno zgromio ... Braca koje PA murija radi bi bas zgromili

Mastrandjelo

Ja bih pre rekao da je u Pancevu gerontoloski centar

QQ

Neka mi neko odgovori,sta je to dobro za Srpski rukomet i klubove ucestvovanje u SEHA ligi,gde ih svi pobedjuju sa velikom razlikom,pred skoro praznim tribinama.A domaca liga katastrofa.Moze SEHA,ali i da uporedo igraju domacu ligu.Ovako nezasluzeno privilegovani,odmah play off,nije korektno prema ostalim klubovima.

Ljubitelj rukometa

Ja o tome govorim sve vreme. Mozda oni misle da su privilegovani, ali mnogo vise gube nego sto dobijaju sa time. Od pocetka sezone obe ekipe nisu imale vise od 5 utakmica, u kojima su bili konkurentni, a to je period od poslednje utakmice prosle sezone. to je skoro godinu dana. Bukvalno se takmice samo 2 poslednja meseca u sezoni. To je pogotovo lose za mlade igrace. Ne moze igrac postati vrhunski kad igra dok je - 10. Pogledajte nemacke klince. Pa Druks je pre 3-4 godine odmah gurnut u vatru u Berlinu, a sada je vodja njihove reprezentacije, i to ce biti narednih 10-15 godina, ali on je svake nedelje igrao na najjacem nivou.