Одличан отпор Панчеваца у Белорусији, Динамо поклекао у наставку

15

У 4. колу СЕХА лиге Динамо поражен у Бресту, пресудила серија домаћина 6:1 између 35. и 41. минута

Брест Мешков – Динамо 29:26 (17:14)

Брест - Дворана: Викторија. Гледалаца: 1.000. Судије: Металари и Николовски (Македонија). Седмерци: Брест Мешков 5 (4), Динамо 1 (1). Искључења: Брест Мешков 4, Динамо 8 минута. Семафор: 3:4 (6), 7:4 (11), 9:11 (21), 14:12 (25), 14:14 (29), 18:14 (31), 20:18 (37), 26:19 (47), 27:21 (54).

БРЕСТ МЕШКОВ: Рутенка 2, Јашчанка 1, Кулак 2, Шкурински, Мацкевич (7 одбрана), Јуринак 1, Никулаенко, Нивумук, Чарапенка (4 одбране), Шумак, Продановић 2, Хорак 1, Разгор 7 (4), Селвјасјук 3, Ђорђић 7, Шилович 3.

ДИНАМО: Жујовић 1, Пилиповић 4 (1), Буњевчевић 3, Стојановић 4, Сл. Димитрић, Јелић 1, Мирковић 1, Јовановић, Петровић (1 одбрана), Јандрић, Дистол 1, Баруџић, Ст. Димитрић, Радовановић (10 одбрана), Бандука 5, Шапоњић 6.

Динамо је растерећено одиграо на гостовању Бресту. Вицешампион Србије је искористио чињеницу да је Сергеј Бебешко решио да у овом мечу одмори шесторицу момака, Мијатовића, Стојковића, Вукића, Пешића Игропула и Потека који су у суботу савладали Виве Килце на отварању сезоне у Лиги шампиона.

Момци који углавном имају мању минутажу су помало и подценили дебитанта у регионалном такмичењу који је то вешто користио и у првом полувремену до уласка у последњих десетак минута имао чак у неколико наврата и предност.

Да су били мало концентрисанији могли су на одмор и да оду у егалу. Заправо у последњих минут и по, после гола Бандуке за 14:14, Брестовци су направили серију преко Ђорђића, Хорака и Разгора за плус три на полувремену.

Петар Ђорђић је голом отворио и друго полувреме, али кључна је била серија од 6:1 између 35. и 41. минута.

Динамо је два пута пришао на два гола заостатка, али није имао снаге да издржи темпо домаћег тима који је рутински привео меч крају.

Добра партија Шапоњића, Бандуке Стојановића и Пилиповића, док су на другој страни најрасположенији за игру били спрски репрезентативац Петар Ђорђић, а са седмерца прецизни Симон Разгор.

Slaviša

U naslovu je trebalo da pise :Brest Meskov II -Dinamo...Vidim da je domacin odmarao sestoricu najboljih a da su i ,,rinfuz"igraci bili dovoljni za pobedu.Mozda je i Dinamo nesto taktizirao pa je igrao bez nekih proverenih?Sada prica dalje ide ovako,duga putovanja,losi rezultati,pocece i povrede a ceh ovom velikom zalogaju zvanom SEHA platice trener Petkovic koga ce lokalna opozicija proglasiti za glavnog krivca. .

Realista

Sve si u pravu, svakom svoje

Strašno

A, G-dine Slaviša da li je i našoj reprezentaciji košarkaškoj pisalo Srbija 2? I bez te šestorke imaju još 10 reprezentativce. Neumesno komentarišete. Umesto da tražimo nešto dobro, ovde samo omalovažavanje i kritikovanje nekog ko pokušava da uradi nešto. Da vas podsetim da je Dinamo iz Pančeva do pre dve sezone bio drugoligaš , a danas igra Seha ligu.

Bas je strasno

Strasno@ - pise se " bez te sestorice, imaju jos 10 (deset) REPREZENTATIVACA. Vi sa jug Srbiju bre, pored sto se u rukomet razumete, vidim i u kosarku sa reprezentativce.

@baš je strašno

Greška pravopisna se ne može meriti sa mržnjom koja te ispunjava. Očigledno je da ti je samo to ostalo. NAPRED DINAMO! Srećno u nastavku Seha lige.

Bot

I posle ovog režima druga liga sever

strasno,ma najstrasnije

Za nasu reprezentaciju nisu nastupala sedmorica igraca uglavnom zbog povreda znaci vise sile a igraci Bresta Meskov su se odmarali jer su pre nekoliko dana imali tesku utakmicu.Samo hocu da kazem da Dinamo po igrackom kadru mnogo tanak za ozbilnije Evropsko takmicenje,uostalom kao i SVE nase ekipe.

Vumbo

Genijalan komentar!!!

Pa/Kg

Barudzic objasnio!

Nbgd

Ko je taj?

Čestitke Dinamu za nastup protiv Bresta. Zanemaraite maliciozne komentare i nastavite hrabro i u narednim utakmicama Vidmo se u paly off-u.