Спартак (Су) – Младост Адмирал 82:88 (20:28, 19:18, 20:15, 23:27)
Суботица - Хала спортова. Гледалаца: 250. Судије: Јевтовић, Николић, Пешић.
СПАРТАК: Јовановић 8, С. Газибеговић, Николић 22, Пејић 20, Лучић, Којовић 3, Сладоје, В. Газибеговић 16, Куриџа, Шајин 8, Барна 5, Караџић.
МЛАДОСТ: Нешовић, Бабовић 5, М. Новаковић, Драшковић 4, Малиџан 7, А. Новаковић 11, Николић 8, Бркић 16, Бјелић 14, Антонијевић, Јековић 13, Свилар 10.

Кошаркаши Младости из Земуна носе бодове са севера Бачке. У занимљивој утакмици у Хали спортова у Суботици гости су се показали као бољи и умешнији ривал. Меч је обележен са више преокрета и серија, а одлука је пала у последњој четвртини у којој су оба ривала водила, а серијом од 8:0 Земунци направили важан корак ка победи.

Тројка Алексе Новаковића на три и по минута до краја донела је Земунцима десет поена вишка. Драми ту, ипак, није био крај, а на минут до краја Спартак је стигао на само кош заостатка.

Домаћу публику је растужио Братислав Јековић, погодио је тада важну тројку, а потом су гости били сигурни у пенал завршници за победу у Суботици.