ЦРНО-БЕЛИ „БРОЈАЛИ“ ДО 100: Партизан на плус 33 против Пољака!

11

Партизан – Арка 100:67 (21:19, 26:11, 30:14, 23:23)

ПАРТИЗАН: Валден 13, Загорац 20, Јовановић 6, Гордић 9, Јарамаз 13, Величковић 4, Јанковић 6, Томас 8, Пејнерс 13, Мозли 8.

АРКА: Грин 8, Хамондс 11, Бостић 16, Жубарга 9, Жимански, Емелоглу 5, Волозин 2, Малчик 2, Черлонко 2, Камински 2, Апсон 10, Вика.

Другог дана МЕЗ Полска турнира, Партизан НИС је савладао учесника Еврокупа, екипу Арке из Гдањска, са 100:67 (21:19, 26:11, 30:14, 23:23).

Кошаркаши Партизана НИС су забележили и другу победу у два дана на МЕЗ Полска турниру у Влоцлавеку.

Након победе против евролигаша, екипе Макабија из Тел Авива, црно-бели су данас савладали и учесника Еврокупа, екипу Асеко Арке из Гдањска.

У првој четвртини, након изједначене игре, Партизан НИС пред крај деонице стиче минималну предност, коју затим у другом период игре повећава на +17, колико је износила предност Парног ваљка после 20 минута игре (30:47)

У трећој четвртини, црно-бели су наставили са добром игром у оба правца, па је предност нашег тима из минута у минут расла, а након 30 минута, резултат је гласио 44:77 у корист Партизана НИС.

У последњој деоници, шансу да заигра је добио и млади Ђорђије Јовановић, а коначан резултат утакмице гласио је 67:100.

Црно-бели се у понедељак враћају у Београд, а следећу проверу ће имати на турниру у Клужу, наредног викенда.

Поред Партизана и домаћег Клужа, на турниру ће учествовати Морнар из Бара и Фенербахче.

Vojvoda Markan

Haha, samo se vi iz JSD ložite i letite visoko na pripremama kao i obično, opet ćete u maju kućama pognutih glava!

KiZa DorĆOL

Arka!? Crnokosa Kosjerić!? Hahahahaha

gago

Bitno je da ti pratiš i pripremne utakmice Partizana ; i ono "ko se zadnji smrje ...." Pazi da ne ostaneš nasmejan kad počne ABA liga!

Cemu se smejes neznalice?

Po merilima iz Zeleznika je bivsi Evroligas Aseko Prokom, a danas Aseko Arka sa jednim Lidom i jos par stvarno dobrih stranaca, slabija ekipa od Mornara...

Луциано

Неке глупе тезе питања гаудлок је велики потрошач лопти чуј то питање ?? А Дражен. Кићановић. Даниловић комазец шта су били они ...

Dragan Lo

Bili su bekovi od 2 metra sa strašnom odbranom...Kića ne baš. Nabrojao si bekove ovenčane klupskim i reprezentativnim trofejima, Dobar jeste, ali nije Gaudlok to.

Kakvo epsko prosipanje

Gaudlok los u odbrani? Hahahahahaha preporucujem ti da malo bolje ispratis to o cemu zelis da diskutujes ubuduce.