На тај начин су исправили кикс из првог кола кад су доволили Израелцима да славе у Гливицама. Италијани су славили у Естонији, а велику победу извојевали су и изабраници Стојана Ивковића у Украјини.
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛЕ ДРУГОГ КОЛА КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЕУРОБАСКЕТ 2021.
Е ГРУПА - Друго коло: Србија – Грузија 90:94, Швајцарска – Финска 64:69.
Табела: Грузија 2-0, Србија, Финска 1-1, Швајцарска 0-2.
Треће коло (27. новембра): Швајцарска – Србија, Финска – Грузија.
Табела: Грузија 2-0, Србија, Финска 1-1, Швајцарска 0-2.
Треће коло (27. новембра): Швајцарска – Србија, Финска – Грузија.
А ГРУПА - Друго коло: Шпанија – Пољска 69:80. Понедељак, 25. фебруар: Изреал – Румунија 18.
Табела: Израел 1-0, Пољска, Шпанија 1-1, Румунија 0-1.
Треће коло (27. новембра): Румунија – Пољска, Израел – Шпанија.
Табела: Израел 1-0, Пољска, Шпанија 1-1, Румунија 0-1.
Треће коло (27. новембра): Румунија – Пољска, Израел – Шпанија.
Б ГРУПА - Друго коло: Русија – С.Македонија 77:67, Естонија – Италија 81:87.
Табела: Италија 2-0, Естонија, Русија 1-1, С.Македонија 0-2.
Треће коло (27. новембра): Естонија – Русија, Италија – С. Македонија.
Табела: Италија 2-0, Естонија, Русија 1-1, С.Македонија 0-2.
Треће коло (27. новембра): Естонија – Русија, Италија – С. Македонија.
Ф ГРУПА - Друго коло: Словенија – Аустрија 85:78, Украјина – Мађарска 60:62.
Табела: Мађарска 2-0, Украјина, Словенија 1-1, Аустрија 0-2.
Треће коло (27. новембра): Словенија – Украјина, Аустрија – Мађарска.
Табела: Мађарска 2-0, Украјина, Словенија 1-1, Аустрија 0-2.
Треће коло (27. новембра): Словенија – Украјина, Аустрија – Мађарска.
Понедељак, 25. фебруара:
Ц ГРУПА - Друго коло : Данска – Белгија у 18,15, Литванија – Чешка у 18,30.
Табела: Белгија, Чешка 1-0, Данска, Литванија 0-1.
Треће коло (26. новембра): Литванија – Данска, Чешка – Белгија.
Табела: Белгија, Чешка 1-0, Данска, Литванија 0-1.
Треће коло (26. новембра): Литванија – Данска, Чешка – Белгија.
Д ГРУПА - Друго коло: Холандија – Хрватска у 19,30, Шведска – Турска у 20.
Табела: Хрватска, Холандија 1-0, Турска, Шведска 0-1.
Табела: Хрватска, Холандија 1-0, Турска, Шведска 0-1.
Г ГРУПА - Друго коло: Француска – Црна Гора у 18,45, В. Британија – Немачка у 21.
Табела: Немачка, Ц.Гора 1-0, В.Британија, Француска 0-1.
Треће коло (26. новембра): В. Британија – Француска, Немачка – Ц. Гора.
Х ГРУПА - Друго коло: Бугарска – Летонија у 18, БиХ – Грчка у 20.
Табела: Грчка, Летонија 1-0, БиХ, Бугарска 0-1.
Треће коло (26. новембра): Грчка – Летонија, БиХ – Бугарска.
Табела: Грчка, Летонија 1-0, БиХ, Бугарска 0-1.
Треће коло (26. новембра): Грчка – Летонија, БиХ – Бугарска.
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.