Почетна / Фудбал / Звезда

Вечити дерби без победника, Звезда повела из пенала, Партизан изједначио пред крај (ВИДЕО)

У 1. колу Омладинске лиге Србије црвено-бели су на свом терену дочекали вечитог ривала

У 1. колу Омладинске лиге Србије састали су се Црвена звезда и Партизан - 1:1 (1:0).

Прво полувреме црвено-бели су решили у своју корист, Пиплица је по мишљењу судије Стојиљковића фаулиран у казненом црно-белих средином првог дела игре, Марко Новаковић у 27. минуту је узео лопту и са беле тачке донео предност Црвеној звезди - 1:0.

У 15. минуту Цветојевић је градио лопту у свом казненом, голман Партизана Петар Кашић је уклизао и пробао да ухвати лопту, успео је, али се том прилом сударио са саиграчем, после лекарске интервенције морао је да напусти игру, заменио га је Алекса Бонџић.

Партизан је изједначио у 85. минуту, Јовић је извео корнер а у гужви на првој стативи највиши у скоку био Огњен Ђурковић и главом погодио за 1:1.

У финишу је дошло до кошкања, скоро сви играчи, па и они са резервних клупа, нашли су се у терену. Брзо се све смирило, судија је поделио само два жута картона.