Почетна / Фудбал / Звезда

Милојевић: Нема еуфорије; Лалатовић: Мој тим је одиграо маестрално 60 минута

Фудбалери Црвене звезде победили су данас на свом терену Чукарички са 3:0, у утакмици 33. кола Супер лиге Србије

Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је да његова екипа после данашње победе против Чукаричког (3:0) не треба да падне у еуфорију, иако јој је потребан још само један тријумф за освајање шампионске титуле у Супер лиги Србије.

- Нема еуфорије, не видим зашто би је било. Имамо једну утакмицу, математички нам је потребно још 90 минута за титулу. Не можемо о томе да размишљамо. Рекао сам мојим играчима у полувремену да сам тотално незадовољан, без обзира на противника, који има свој начин игре, пошто је тешко да га пробијете и дођете до своје игре. Нисмо били своји прво полувреме, али смо се тргли и све је било лакше после првог гола. Победа је заслужена.

Фудбалери Црвене звезде победили су данас на свом терену Чукарички са 3:0, у утакмици 33. кола Супер лиге Србије, односно трећег кола плеј-офа и примакли се освајању титуле. Црвено-бели имају 12 бодова више, али и утакмицу више од другопласираног Партизана.

Тренер Чукаричког Ненад Лалатовић рекао је да је његова екипа „маестрално” одиграла 60 минута, али да је Звезда заслужено победила.

- Мој тим је одиграо маестрално 60 минута, затворили смо све прилазе нашем голу, Звезда није имала изгледније шансе. Из прве шансе су дали гол из контре, где смо ми одиграли високо. После црвеног картона, са играчем мање на стадиону Звезде је тешко одиграти. Примили смо после још један гол, а затим и из слободног ударца, још једна мајсторија Радоњића, који је до јуче био код нас.

Тренер Чукаричког додао је да му је жао што је његова екипа завршила утакмицу са десеторицом играча, пошто јој од наредног кола предстоји велика борба за квалификације за Лигу Европе.

- За мене сад почиње. У прва три кола имали смо Раднички, Партизан и Звезду, знао сам како ће бити. Надам се да ћемо против Спартака имати фер суђење и да ћемо показати шта знамо.

Лалатовић је својевремено био капитен Звезде, а данас је на утакмицу довео двојицу својих синова обучених у дресове те екипе. Они су рекли да су навијали за Звезду.

- Довео сам их да виде где је њихов тата играо и колико је Звезда велики клуб. Волео бих да једног дана заиграју овде и да буду успешнији од оца.