19

Црвена звезда је тренутно друга на табели са 50 бодова, док је Напредак пети са 27

Напредак - Црвена звезда 0:2 (0:2)

Стрелци: 0:1 - Родић у 5, 0:2 -  Катаи у 43. минуту.

Крушевац - Стадион: „Младост“. Гледалаца: -. Судија: Новак Симовић. Жути картони: Јовановић (Напредак), Иванић (Црвена звезда).

НАПРЕДАК: Јорданов, С. Јовановић, Маринковић (од 10. Бачанин), Керкез, Ђуричковић, Мршић, Стевановић (од 87. Иванић), Марјановић, Рашковић (од 66. Кочић), Ђ. Јовановић (од 66. Крстић), Ћуковић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Ераковић, Драговић, Родић, Петровић, Канга, Иванић (од 90. Станић), Катаи, Бен (од 46. Живковић), Павков (од 66. Срнић).

Фудбалери Црвене звезде победили су данас на гостовању екипу Напретка из Крушевца са 2:0, у мечу 19. кола Супер лиге Србије.

Звезда је повела у петом минуту, након што је корнер извео Александар Катаи. Страхиња Ераковић је лопту пребацио на другу стативу, а лопту је у гол послао Милан Родић.

До полувремена црвено-бели су постигли још један гол. Његош Петровић је асистирао у простор Катаију, који је био прецизан у 43. минуту.

У наставку меча гол фудбалера Напретка Марка Бачанина поништен је након гледања ВАР-а, у 53. минуту, због офсајда.

У наредном колу Звезда дочекује Радник из Сурдулице, а Напредак гостује екипи Младости у Лучанима.

Сенафир 19. кола Супер лиге:

Пролетер (НС) – Металац 1:0 (Томовић 44)

Напредак – Црвена звезда 0:2 (Родић 5, Катаи 43)

@Zvezdas

Normalno da je mnogo bolje, to se znalo jos unapred, cim su braca Simovic na terenu, zvezdina pobeda je osigurana !!!!

ajde ajde

Isplaci se grobaru

@@Звездаш

Сад ми је јасно због чега Звезди није досуђена чиста пеналчина. Признајем да нисам ни мислио на браћу Симовић јер тешко кад размишљам о суђењу и судијама.

@@zvezdas

Nisu im trebali ni oni, Napredak je odavno zvezdina filijala, i bodovi su bili upisani jos posle zreba pred pocetak prvenstva. Pogledaj unazad kada je Napredak uzeo zvezdi bodove?

Delije@Zvezdaš

Jeste, mnogo je bilo bolje! Oseća se dobra igra Bena i Kange. Sa njima je mnogo lakše. Zato, uopšte ne strahujem u Bragi. Napred u ligi konferencije. Počeli smo sezonu u LŠ, nastavili u LE, a završićemo je u LK. Pravi svetski putnici! Jednostavno tuirsti po vokaciji!

DELL

Ova utakmica a posebno drugo poluvreme su nedvosmisleno pokazali da je Degenek najbolji centarhalf Zvezde! Koliko je samo bilo promaje u odbrani Zvezde bilo u Kruševcu! Ako Zvezda misli da odigra ozbiljno utakmicu u Bragi, onda Degenek mora igrati! Podrška za Miloša! Miloše, izdrži!

gropn III

Bravo navijaci zvezde ! postigli ste NOVU pobedu, i DIREKTNO ste se priblizili Partizanu ! samo vam nogice vire ....

@gropn

Javlja se navijac partizana, kluba koji je uvek ispod Zvezde . U svemu. Vecito drugi, VICEtizan.

gropn III vs majmunce

imas tabelu, mi jednostavno ne volimo " kad ste iznad"

Marko

Kanga i Ben su još jednom pokazali da su najbolji igrači Zvezde! Kad oni igraju, igra i Zvezda. Zato u Bragi, uz Kangu i Bena obavezno i Sanoga u tim! Nadam se da se Sanogo odmorio i da su ga prošla leđa i verujem da nije više ljut što nije igrao na zadnje dve utakmice. Uostalom i “mister” mu se javno izvinuo i zahvalio na razumevanju, preko sredstava javnog informisanja! Verujem da je nesporazum otklonjen! Sa njima trojicom u timu, sigurno pobeđujemo u Bragi (ali u video igrici “Real Manager”)!

Srbija zemlja Zvezdasa

Bravo Zvezdo, jedna velika pobeda protiv dobrog Napretka i sramnog sudjenja.

Увек Звезди верни

Браво Звездо тако се брани титула.

Srbija zemlja Zvezdaša

Zvezda mora da bude sampion, ne biramo sredstva, moraju svi da izgube od nas do kraja prvenstva ili ih izbaciti iz lige odmah.