Звезда без Катаија, Канге и Гобељића против Гента
На списку путника, очекивано, није ни Милан Родић, који се није опоравио од корона вируса

На списку путника, очекивано, није ни Милан Родић, који се није опоравио од корона вируса
Само регистровани и улоговани корисници могу да оцењују коментаре!
Пpиjaвa Региcтрyј ceAfrički “kapitalci” su klupski projekat i kao takvi oni nažalost imaju unapred obezbeđena mesta u timu! Nastupati sa njima u Evropi je ludost ili velika hrabrost, jer oni jednostavnom nisu osposobljeni za savremeni evropski fudbal. Oni nisu sposobni da bilo šta samosstalno preduzmu na terenu, nemaju inicijativu jer su svesni svojih limitiranih tehničkih mogućnosti. Svi oni kao pod indigom rade iste stvari, a to je da vrate loptu nazad ili da je odlože najbližem saigraču! I to je sve od “kapitalaca”! Kako ja kao navijač Zvezde mogu očekivati povoljan rezultat u Gentu kada u timu moraju biti limitirani “kapitalci”! Kako Stanković kao kandidata za tim u Gentu može povesti jednog potpuno bezvrednog Boaćija?!
ОдговориVrlo neumesan naslov “Звезда без Катаија, Канге и Гобељића против Гента”! Redakcija je možda nehotice stavila u istu ravan jednog Kataija, pravog znalca, sa Kangom lažnim “kapitalcem”! Imali smo priliku da u nedelju gledamo utakmicu iz N.Sada i šta smo videli od svih “kapitalaca”?! Samo, jedno veliko “ništa”! Domaći igrači su izmislili fudbal za ove zaista limitirane “kapitalce” i zar nije bruka da Petrović i Nikolić budu rezervisti Sanogu i Kangi a da Benu budu rezervisti Gavrć, Simić I Radulović?! Kako sa ovakvim “kapitalcima” očekivati povoljan rezultat u Gentu?!
ОдговориМолимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. СПОРТСКИ ЖУРНАЛ ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.