Barnli prekinuo seriju pobeda Liverpula na Enfildu (VIDEO)

0

Fudbaleri Liverpula i Barnlija odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 35. kola Premijer lige

Ovim remijem, šampion Engleske je prekinuo sjajan niz od 24 uzastopne pobede na svom stadionu, a Barnli je postao prvi tim koji ove sezone nije poražen na Enfildu.

Endi Robertson je u 34. minutu doneo prednost Liverpulu, a izjednačenje i bod Barnliju Džej Rodriges u 69. minutu.

Tri kola pre kraja, Liverpul je prvi na tabeli sa 93 boda i još ima šansu da obori rekord Mančester sitija od 100 osvojenih bodova u sezoni. "Redsi" do kraja sezone gostuju Arsenalu i NJukaslu i dočekuju Čelsi.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostima ekipu Noriča sa 4:0, u utakmici 35. kola Premijer lige i tako taj klub i definitivno poslali u Čempionšip.

Meč je obeležio Majkl Antonio koji je postigao sva četiri pogotka za pobednički tim - u 11, 45, 54. i 74. minutu.

Antonio je prvi igrač Vest Hema koji je na jednoj ligaškoj utakmici dao četiri gola još od Dejvida Krosa kojem je to pošlo za rukom u meču protiv Totenhema 1981. godine.

Vest Hem je upisao devetu pobedu u šampionatu i nalazi se na 16. mestu na tabeli sa 34 boda, odnosno šest bodova više od Bornmuta, a sedam od Aston Vile koji su u zoni ispadanja.

Na drugoj strani, Norič se ovim porazom oprostio od Premijer lige pošto je poslednji na tabeli sa samo 21 osvojenim bodom.

Isti broj bodova kao Vest Hem, 34, posle ima i Votford koji je danas na svom terenu slavio protiv NJukasla sa 2:1.

Votford je na 17. poziciji na tabeli, dok je NJukasl sa 43 boda na 13. mestu.

NJukasl je poveo golom Dvajta Gejla u 23. minutu, ali je Votford preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu golovima Troja Dinija sa penala, u 52. i 82. minutu.

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su na svom terenu Čelsi sa 3:0. Dva pogotka za Šefild postigao je Dejvid Mekgoldrik, u 18. i 77. minutu, a u strelce se upisao Oliver Mekburni u 33. minutu.