U katalonskom derbiju sevali crveni kartoni, Suarez pogodio za pobedu, Espanjol ispao (VIDEO)

0

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:0

Katalonski derbi Barselone i Espanjola (1:0) doneo je mnogo "vatre". Početkom drugog poluvremena sve bitno zbilo se u šest minuta. Ansu Fati je pocrveneo u 50. minutu, Pol Lozano je tri minuta kasnije takođe morao van terena, pa su snage još jednom bile izjednačene, a onda je Luis Suarez u 56. postigao jedini gol na meču za trijumf 1:0.

Fudbaleri Viljareala pobedili su u gostima Hetafe sa 3:1, u utakmici 35. kola španske Primere.

Dva pogotka za Viljareal postigao je Santi Kazorla, u 63. i 85. minutu sa penala, a u strelce se upisao i Ruben Penja u 93. minutu. Strelac jedinog gola za Hetafe bio je Ugo Duro u 80. minutu.

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:0.

Golove za pobednički tim postigli su Rodriges u četvrtom, Alonso Pedrasa u 25. i Karles Alenja u 97. minutu.