Поуп поново несавладан, Шефилд у 93. минуту срушио Вулфсе (ВИДЕО)

0

Манчестер Сити рутински до "петарде" против Сврака из Њукасла, исто и Ливерпул

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Њукасла са убедљивих 5:0, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

Головима Габријела Жезуса у десетом и Ријада Мареза у 21. минуту, Сити је повео са 2:0. Аутоголом Фернандеса у 58. минуту Сити је стигао до три гола предности, Давид Силва је погодио у 65. минуту, а коначан резултат поставио је Рахим Стерлинг у 91. минуту.

Мохамед Салах је са два гола и асистенцијом одвео шампиона Ливерпул до победе 3:1 у гостима код Брајтона. Eгипћанин је у Премијер лиги одиграо 104 меча, постигао 73 гола и уписао 27 асистенција.

Фудбалери Шефилда победили су на свом терену Вулверхемптон са 1:0 голом Џона Игана у 93. минуту.

Барнли је у гостима славио против Вест Хема са 1:0, а једини гол на мечу постигао је Родригес у 38. минуту. Голман Поуп остао је несавладан 14. пут у сезони.

Семафор 34. кола Премијер лиге:
Уторак:
Кристал Палас – Челзи 2:3 (Заха 34, Бентеке 72 - Жиру 6, Пулишић 27, Абрахам 71)
Вотфорд – Норвич 2:1 (Досон 10, Велбек 55 - Буендија 4)
Арсенал – Лестер 1:1 (Обамејанг 21 - Варди 84)
Среда:
Вест Хем – Барнли 0:1 (Родригез 38)
Манчестер Сити – Њукасл 5:0 (Габријел Жезус 10, Марез 21, Фернандез 58. аутогол, Д. Силва 65, Стерлинг 90+1)
Шефилд Јунајтед – Вулверхемптон 1:0 (Иган 90+3)
Брајтон – Ливерпул 1:3 (Тросар 45 - Салах 6, 76, Хендерсон 8)