Почетна / Фудбал / Велика петорка

Страшан преокрет Милана против Јувентуса (ВИДЕО)

Фудбалери Милана победили су на свом терену после великог преокрета Јувентус са 4:2, у утакмици 31. кола Серије А

Јувентус је повео у 47. минуту голом Адријена Рабиоа, а предност је удвостручио Кристијано Роналдо у 53. минуту.

После тога Милан је за пет минута постигао три гола и преокренуо. Прво је стрелац био Златан Ибрахимовић из пенала у 62. минуту, Франк Кеси је био стрелац у 66. минуту, а минут касније вођство "росо-нерима" донео је Рафаел Леао. Коначан резултат поставио је Анте Ребић голом у 80. минуту.

Леће је славило против Лација. Први гол на утакмици постигнут је у другом минуту када је мрежу затресао играч Лечеа Марко Манкосу, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због играња руком.

Лацио је после тога повео, у петом минуту голом Фелипеа Кајседа, а изједначио је Кума Бабакар у 30. минуту.

Фудбалер Лечеа Манкосу имао је прилику да доведе свој тим у вођство, али је у петом минуту надокнаде првог полувремена промашио пенал.

У 47. минуту победоносни погодак за домаће постигао је Фабио Лучони. У трећем минуту надокнаде времена Лацио је остао са десеторицом, пошто је црвени картон добио Патрик.

Семафор 31. кола Серије А:
Леће – Лацио 2:1 (Бабакар 30, Лућиони 47 - Каиседо 5)
Милан – Јувентус 4:2 (Ибрахимовић 62. једанаестерац, Кеси 66, Леао 67, Ребић 80 - Рабио 47, Роналдо 53)