Strašan preokret Milana protiv Juventusa (VIDEO)

3

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu posle velikog preokreta Juventus sa 4:2, u utakmici 31. kola Serije A

Juventus je poveo u 47. minutu golom Adrijena Rabioa, a prednost je udvostručio Kristijano Ronaldo u 53. minutu.

Posle toga Milan je za pet minuta postigao tri gola i preokrenuo. Prvo je strelac bio Zlatan Ibrahimović iz penala u 62. minutu, Frank Kesi je bio strelac u 66. minutu, a minut kasnije vođstvo "roso-nerima" doneo je Rafael Leao. Konačan rezultat postavio je Ante Rebić golom u 80. minutu.

Leće je slavilo protiv Lacija. Prvi gol na utakmici postignut je u drugom minutu kada je mrežu zatresao igrač Lečea Marko Mankosu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog igranja rukom.

Lacio je posle toga poveo, u petom minutu golom Felipea Kajseda, a izjednačio je Kuma Babakar u 30. minutu.

Fudbaler Lečea Mankosu imao je priliku da dovede svoj tim u vođstvo, ali je u petom minutu nadoknade prvog poluvremena promašio penal.

U 47. minutu pobedonosni pogodak za domaće postigao je Fabio Lučoni. U trećem minutu nadoknade vremena Lacio je ostao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Patrik.

Semafor 31. kola Serije A:
Leće – Lacio 2:1 (Babakar 30, Lućioni 47 - Kaisedo 5)
Milan – Juventus 4:2 (Ibrahimović 62. jedanaesterac, Kesi 66, Leao 67, Rebić 80 - Rabio 47, Ronaldo 53)