Челзи славио против Луке Миливојевића, Плавци све ближи Лиги шампиона (ВИДЕО)

0

Фудбалери Челзија победили су као гости у лондонском дербију Кристал Палас са 3:2, у утакмици 34. кола Премијер лиге

Челзи је повео головима Оливијеа Жируа у шестом и Кристијана Пулишића у 27. минуту, а код оба гола асистент је био Вилијан.

После тога гол за домаће постигао је Вилфред Заха у 34. минуту, а два гола предности "плавцима" вратио је Тами Ејбрахам у 71. минуту. Коначан резултат поставио је Кристијан Бентеке поготком у 72. минуту.

Вотфорд је на свом терену победио Норич са 2:1 и остварио важне бодове у борби за опстанак.

Норич је повео у четвртом минуту голим Емија Буендије, а шест минута касније изједначио је Крег Досон. Победоносни погодак постигао је Дени Велбек маказицама у 55. минуту.

Фудбалери Арсенала и Лестера одиграли су у Лондону нерешено 1:1. Арсенал је повео у 21. минуту голом Пјера Емерика Обамејанга, а изједначио је Џејми Варди у 84. минуту. Судија је путем ВАР технологије проверавао ту ситуацију и проценио је да нападач Лестера није био у офсајду.

Арсенал је од 75. минута играо са десеторицом, пошто је црвени картон добио Едвард Нкетиа.

Семафор 34. кола Премијер лиге:
Кристал палас – Челзи 2:3 (Заха 34, Бентеке 72 - Жиру 6, Пулишић 27, Абрахам 71)
Вотфорд – Норич 2:1 (Доусон 10, Велбек 55 - Буендија 4)
Арсенал – Лестер 1:1 (Обамејанг 21 - Варди 84)