Mihina Bolonja pobedila Inter posle preokreta, dva crvena i promašenog penala (VIDEO)

0

Inter je pretrpeo četvrti poraz i treći je sa 64 boda, četiri manje od drugoplasiranog Lacija i četiri više od četvrtoplasirane Atalante

Fudbaleri Bolonje pobedili su danas na gostujućem terenu Inter sa 2:1, u utakmici 30. kola Serije A.

Inter je poveo u 22. minutu golom Romelua Lukakua, a zatim je u 62. minutu Lautaro Martinez promašio penal. Bolonja je izjednačila u 74. minutu, kada je strelac bio Musa Džuvara, a pobedu je obezbedio Musa Barou pogotkom u 80. minutu.

Obe ekipe utakmicu su završile sa desetoricom, fudbaler Bolonje Roberto Sorijano je u 57. minutu dobio crveni karton, dok je Alesandro Bastoni drugi žuti karton dobio u 77. minutu.

Ekipa Siniše Mihajlovića je ostvarila 11. pobedu u prvenstvu i deveta je na tabeli sa 41 bodom.

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na gostujućem terenu Kaljari sa 1:0, u utakmici 30. kola Serije A.

Kaljari je postigao gol u 12. minutu, ali je pogodak Đovanija Simeonea poništen zbog ofsajda.  U 26. minutu Kaljari je ostao sa desetoricom pošto je isključen Andrea Karboni kada je napravio penal. Minut kasnije jedini gol na utakmici postigao je Luis Muriel.

Sampdorija je pobedila Spal sa 3:0 i osvojila važne bodove u borbi za opstanak.

Dvostruki strelac bio je Karol Linet, koji je golove postigao u 12. minutu i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Strelac je bio i Manolo Gabijadini u 45. minutu.

Breša je pobedila Veronu sa 2:0, golovima Andree Papetija u 52. minutu i Alfreda Donarume u šestom minutu nadoknade vremena.

U ostalim utakmica Fjorentina je kao gost pobedila Parmu sa 2:1, a Udineze i Đenova odigrali su nerešeno 2:2.

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Romu sa 2:1, u utakmici 30. kola Serije A i naneli joj treći uzastopni poraz.

Napoli je poveo u 55. minutu golom Hosea Kaljehona, a pet minuta kasnije izjednačio je Henrih Mhitarjan. Pobedu domaćima doneo je Lorenco Insinje pogotkom u 82. minutu.