Јувентусу припао градски дерби, Лацио губи корак са Старом дамом (ВИДЕО)

3

Фудбалери Јувентуса победили су на свом терену екипу Торина са 4:1, у утакмици 30. кола италијанске Серије А

Јувентус је, у мечу у којем је Ђанлуиђи Буфон постао апсолутни рекордер Серије А по броју наступа, повео већ у трећем минуту поготком Паула Дибале, на асистенцију Хуана Куадрада.

На 2:0 повисио је управо Куадрадо, а асистент је овог пута био Кристијано Роналдо. Андреа Белоти је са беле тачке у финишу првог полувремена смањио на 2:1, а победу Јувентуса потврдили су Роналдо у 61. и Кофи Ђиђи аутоголом у 87. минуту.

Фудбалери Сасуола победили су на свом терену екипу Лећеа са 4:2. Сасуоло је повео већ у петом миниту голом Франческа Капута, да би Фабио Лучиони у 27. минуту изједначио на 1:1.

Нову предност домаћем тиму донео је Доменико Берарди са пенала у 63. минуту, а четири минута касније такође са беле тачке био је прецизан и Марко Монкосу за 2:2. Победу домаћем тиму донели су Жереми Бога и Мерт Мулдур головима у 77, односно 83. минуту.

Фудбалери Милана победили су у гостима Лацио са 3:0.  Хакан Чалханоглу је у 23. минуту донео вођство Милану, на асистенцију Златана Ибрахимовића, да би Швеђанин у 34. минуту повисио на 2:0 са пенала. Коначан резултат поставио је Анте Ребић у 59. минуту.