ПО ОБИЧАЈУ - Реал са пенала до три бода против Хетафеа (ВИДЕО)

0

Победа Сосиједада за седмо место, Осасуна као гост боља од Еибара са 2:0

Најбољи стрелац дефанзивац у историји Ла Лиге капитен Реал Мадрида донео је још једну победу краљевском тиму.

У 78. минуту са креча је погодио против Хетафеа, па је Реал опет на +4 испред Барселоне у трци за титулу.

Немања Максимовић одиграо је цео меч за госте. Лука Јовић остао је на клупи домаћина.

Фудбалери Реал Сосиједада победили су вечерас на свом терену Еспањол са 2:1, у утакмици 33. кола шпанског првенства и попели се на седмо место на табели.

Сосиједад је први постигао гол, у петом минуту, али је после употребе ВАР технологије погодак Вилијана Хосеа поништен због офсајда. Еспањол је пет минута касније повео голом Давида Лопеса, а изједначио је Вилијан ХоСе у 56. минуту. Победу домаћима донео је Александар Исак поготком у 84. минуту.

Сосиједад сада има 50 бодова и попео се на седмо место које води у квалификације за Лигу Европе.

Еспањол је умањио шансе за опстанак, после 19. пораза заузима последње место на табели са 24 бода.

Фудбалери Осасуне победили су као гости Еибар са 2:0. Оба гола постигао је Рубен Гарсија, у шестом и 74. минуту.

Осасуна је остварила трећу узастопну победу и скором од 11 победа, 11 ремија и 11 пораза заузима 11. место на табели са 44 бода.

Еибар је 16. са 35 бодова и налази се на шест бодова од зоне испадања.

Семафор 33. кола Ла Лиге:
Уторак:
Мајорка – Селта 5:1 (Будимир 13, 52, Ернандес 27, Посо 40, Севиља 60 - Аспас 50. једанаестерац)
Леганес – Севиља 0:3 (Торес 23, 35, Ел Хадади 82)
Барселона – Атлетико Мадрид 2:2 (Коста 11. аутогол, Меси 50. једанаестерац - Саул 19. једанаестерац, 62. једанаестерац)