Selta zaustavila Barselonu ka šampionskom pohodu, šansa za Real

0

Fudbaleri Selte i Barselone odigrali su nerešeno 2:2 u utakmici 32. kola španskog prvenstva

Barselona je povela u 20. minutu golom Luisa Suaresa, a izjednačio je Fedor Smolov u 50. minutu.

Novo vođstvo gostima doneo je Suares svojim drugim golom na utakmici u 67. minutu, a izjednačio je Jago Aspas u 88. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa 69 bodova, dok drugoplasirani Real Madrid ima bod manje, ali i utakmicu manje. Selta je 16. sa 34 bodova. Ranije je Atletik Bilbao na svom terenu pobedio Majorku sa 3:1.

Semafor 32. kola La Lige:
Bilbao – Majorka 3:1 (Garsija 16, Sanset 24, Vilalibre 90 – Budimir 69. jedanaesterac)
Selta – Barselona 2:2 (Suares 20, 67 - Smolov 50, Aspas 88)
Osasuna – Leganes 2:1 (Enrik 9, 90+6 - Avileš 50)