Bajer bolji od Augsburga, tim iz Leverkuzena sad peti (VIDEO)

0

Posle treće uzastopne pobede, ukupno 13. u prvenstvu, Bajer zauzima peto mesto na tabeli sa 43 boda. Augsburg je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle 10. poraza je 11. na tabeli sa 27 bodova

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobedili su na svom terenu Augsburg sa 2:0, u utakmici 23. kola Bundeslige.

Musa Dijabi postigao je prvi gol u meču u 25. minutu, a pobedu je obezbedio Nadim Amiri u 59. minutu.

Fudbaleri Volfsburga pobedili su na svom terenu Majnc sa 4:0, u utakmici 23. kola Bundeslige.

Volfsburg je poveo u 21. minutu golom Josipa Brekala, a prednost je udvostručio Renato Štefen u 45. minutu.

Treći gol postigao je Janik Gerhart u 49. minutu, a konačan rezultat postavio Štefen svojim drugim golom na meču u 68. minutu.

Semafor 23. kola Bundeslige:
Leverkuzen – Augzburg 2:0 (Dijabi 25, Amiri 59)
Volfzburg – Majnc 4:0 (Brekalo 12, Štefen 45, 68, Gerhart 49)
20,30: Ajntraht – Union Berlin
Bajern – Paderborn 3:2 (Gnabri 25, Levandovski 70, 88 – Srbeni 44, Mihel 75)
Menhengladbah – Hofenhajm 1:1 (Ginter 11 – Ribeiro 90+2)
Verder – Dortmund 0:2 (Zagadu 52, Haland 66)
Frajburg – Fortuna 0:2 (Hofman 37, Tomi 61)
Herta – Keln 0:5 (Kordoba 4, 22, Kajnc 37, 62, Ut 69)
Šalke – Lajpcig 0:5 (Sabicer 1, Verner 61, Halstenberg 68, Anhelino 80, Forsberg 89)