Бајер бољи од Аугсбурга, тим из Леверкузена сад пети (ВИДЕО)

0

После треће узастопне победе, укупно 13. у првенству, Бајер заузима пето место на табели са 43 бода. Аугсбург је у последње три утакмице без победе, а после 10. пораза је 11. на табели са 27 бодова

Фудбалери Бајера из Леверкузена победили су на свом терену Аугсбург са 2:0, у утакмици 23. кола Бундеслиге.

Муса Дијаби постигао је први гол у мечу у 25. минуту, а победу је обезбедио Надим Амири у 59. минуту.

Фудбалери Волфсбурга победили су на свом терену Мајнц са 4:0, у утакмици 23. кола Бундеслиге.

Волфсбург је повео у 21. минуту голом Јосипа Брекала, а предност је удвостручио Ренато Штефен у 45. минуту.

Трећи гол постигао је Јаник Герхарт у 49. минуту, а коначан резултат поставио Штефен својим другим голом на мечу у 68. минуту.

Семафор 23. кола Бундеслиге:
Леверкузен – Аугзбург 2:0 (Дијаби 25, Амири 59)
Волфзбург – Мајнц 4:0 (Брекало 12, Штефен 45, 68, Герхарт 49)
20,30: Ајнтрахт – Унион Берлин
Бајерн – Падерборн 3:2 (Гнабри 25, Левандовски 70, 88 – Србени 44, Михел 75)
Менхенгладбах – Хофенхајм 1:1 (Гинтер 11 – Рибеиро 90+2)
Вердер – Дортмунд 0:2 (Загаду 52, Халанд 66)
Фрајбург – Фортуна 0:2 (Хофман 37, Томи 61)
Херта – Келн 0:5 (Кордоба 4, 22, Кајнц 37, 62, Ут 69)
Шалке – Лајпциг 0:5 (Сабицер 1, Вернер 61, Халстенберг 68, Анхелино 80, Форсберг 89)