Granada ubedljiva protiv Osasune, Alaves u nadoknadi do pobede protiv Bilbaa (VIDEO)

0

Granada je upisala 11. pobedu od početka sezone i deveta je na tabeli sa 36 bodova, dok je Osasuna na 12. poziciji sa pet bodova manje

Fudbaleri Granade pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:0, u utakmici 25. kola španske Primere.

Meč je rešen posle prvog poluvremena golovima Darvina Mačisa u četvrtom i 28. minutu i pogotkom Dimitrija Fulkjea u 41. minutu.

Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu ekipu Atletik Bilabaa sa 2:1, u utakmici 25. kola Primere.

Raul Garsija je doveo Bilbao u vođstvo u 17. minutu, izjednačio je Lukas Peres u 28. minutu iz jedanaesterca, a sva tri boda domaćem timu doneo Rodrigo Eli u 91. minutu.

U narednom kolu, Alaves gostuje Leganesu, dok će Bilbao pobedu tražiti protiv Viljareala na svom terenu.

Fudbaleri Valjadolida pobedili su na svom terenu Espanjol sa 2:1, u utakmici 25. kola španskog prvenstva.

Valjadolid je poveo u 77. minutu golom Sandra Ramiresa, a prednost je udvostručio Serhio Gvardiola u 83. Konačan rezultat postavio je Adri Embarba u trećem minutu nadoknade vremena iz penala.

Espanjol je od 25. minuta igrao sa desetoricom igrača, pošto je drugi žuti karton dobio David Lopes.

Fudbaleri Sevilje pobedili su na gostujućem terenu Hetafe sa 3:0. Lukas Okampos postigao je prvi gol na utakmici u 43. minutu, posle njega strelac je bio Fernando u 67, a konačan rezultat postavio je Žul Kunde u 75. minutu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Viljareal sa 3:1. Viljareal je poveo u 16. minutu golom Paka Alkasera, a izjednačio je Anhel Korea u 40. Atletiko je poveo golom Kokea u 64. minutu, a konačan rezultat postavio je Žoao Feliks u 74. minutu.

Semafor 25. kola La Lige:

Betis – Majorka 3:3 (Kanales 19. jedanaesterac, Fekir 35. jedanaesterac, Hoakin 48 - Kučo 16, Budimir 27, Kubo 70)

Selta – Leganes 1:0 (Aspas 62)

Barselona – Eibar 5:0 (Mesi 14, 37, 40, 87, Artur 89)

Sosijedad – Valensija 3:0 (Merino 12, Monreal 45+1, Januzaj 48)

Levante – Real 1:0 (Morales 79)

Osasuna – Granada 0:3 (Mačis 4, 28, Folkjer 41)

Alaves –  Bilbao 2:1 (Peres 28. jedanaesterac, Eli 90+1 - Garsija 17)

Valjadolid – Espanjol 2:1 (Ramirez 77, Gvardiola 83 – Embarba 90+5)

Hetafe – Sevilja 0:3 (Okampos 43, Fernando 67, Kunde 75)

Atletiko – Viljareal 3:1 (Korea 40, Koke 64, Žoao Feliks 74 - Alkaser 16)