Лацио победио и Ђенову, држи корак с Јувентусом, гол Коларова у победи Роме (ВИДЕО)

0

Екипа Лација је забележила 18. победу од почетка сезоне и друга је на табели са 59 бодова, односно има само бод мање од првопласираног Јувентуса

Фудбалери Лација победили су данас у гостима екипу Ђенове са 3:2, у утакмици 25. кола италијанске Серије А.

Лацио је повео већ у другом минуту голом Адама Марушића, да би Ћиро Имобиле у 51. минуту дуплирао предност гостујуће екипе.

Шест минута касније Ђенова је смањила на 2:1 поготком Франческа Касате, Данило Каталди је у 71. минуту поново донео два гола предности Лацију, а коначан резултат поставио је Доменико Кришито са пенала у 90. минуту.

Рома је повела у 13. минуту голом Џенгиза Ундера, а предност је удвостручио Хенрих Мхитарјан у 37. минуту.

Трећи гол постигао је Един Џеко у 69. минуту, а коначан резултат поставио је српски фудбалер Александар Коларов у 80. минуту.

Фудбал у Серији А се играо само у Риму и Ђенови, пошто су преостале утакмице одложене због ширења коронавируса у Италији.

Семафор 25. кола Серије А:

Бреша – Наполи 1:2 (Ханселор 26 - Инсиње 49. једанаестерац, Руиз 54)

Болоња – Удинезе 1:1 (Паласио 90+1 - Окака 33)

СПАЛ – Јувентус 1:2 (Петања 69. једанаестерац - Роналдо 39, Ремзи 60)

Фјорентина – Милан 1:1 (Пулгар 85. једанаестерац - Ребић 56)

Ђенова – Лацио 2:3 (Касата 57, Кришито 89. једанаестерац - Марушић 2, Имобиле 51, Каталди 71)

Рома – Леће 4:0 (Ундер 13, Мхитарјан 37, Џеко 69, Коларов 80)