Синишина Болоња до ремија у 91. минуту, Роналдова 1000. утакмица (ВИДЕО)

0

Јувентус са 2:1 победио последњепласирани СПАЛ, Фјорентина до бода са играчем мање

Фудбалери Болоње и Удинезеа одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 25. кола италијанске Серије А.

Удинезе је повео у 33. минуту голом Стафана Окаке, а изједначио је Родриго Паласио у 91. минуту.

Фудбалери Удинезеа у наредном колу дочекују Фиорентину, а Болоња гостује Лацију.

Фудбалери Јувентуса победили су данас Спал у гостима са 2:1, у 25. колу Серије А.

Стрелци за Јувентус у Ферари били су Кристијано Роналдо у 39. и Арон Ремзи у 60. минуту. Португалац је одиграо 1000. меч у каријери.

Спал је до краја утакмице смањио заостатак поготком Андрее Петање из пенала у 69. минуту.

Јувентус сада има четири бода више у односу на другопласирани Лацио, уз утакмицу више.

Спал са 15 бодова заузима последње, 20. место на табели италијанског фудбалског првенства.

Фудбалери Фјорентине и Милана играли су вечерас нерешено 1:1, у 25. колу Серије А.

Милан је имао предност у Фиренци голом Анта Ребића у 56. минуту и играча више од 62. када је искључен Енрике Далберт.

Ипак, предност није сачувана, пошто је Фјорентина изједначила у 85. минуту голом Ерика Пулгара из пенала.

Српски фудбалери Никола Миленковић и Душан Влаховић играли су целу утакмицу за Фиорентину, док је Алекса Терзић био на клупи.