VAR poništio dva gola Čelziju i progledao Megvajeru kroz prste za šutiranje rivala, Mančester slavio (VIDEO)

2

Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Crvene đavole, sve neizvesnija bitka za Ligu šampiona

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u Londonu Čelsi sa 2:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Junajted je poveo u 45. minutu golom Entonija Marsijala, a pobedu je obezbedio Stiven Megvajer golom u 66. minutu. To je njegov prvi gol za Junajted u Premijer ligi. Megvajer je u prvom poluvremenu mogao da bude isključen pošto je šutnuo Mišija Batšuajia.

Sudija je poništio dva gola Čelsija zahvaljujući VAR tehnologiji. Prvo je u 55. minutu poništen pogodak Kurta Zume, zbog prekršaja u napadu, dok je u 77. minutu strelac bio Olivije Žiru, ali je procenjeno da je bio u ofsajdu.

U timu Junajteda u samoj završnici debitovao je Odion Igalo, koji je došao na pozajmicu do kraja sezone iz Šangaja.

Semafor 26. kola Premijer lige:

8. februar:

Everton – Kristal Palas 3:1 (Bernard 18, Rišarlison 58, Kalvert-Levin 88 – Benteke 51)

Brajton – Votford 1:1 (Mariapa 78. autogol - Dukure 19)

9. februar:

Šefild Junajted – Bornmut 2:1 (Šarp 45+2, Lundstram 84 - K. Vilson 13)

Vulverhempton – Lester 0:0

Sautempton – Barnli 1:2 (Ings 18 - Vestvud 2, Vidra 60)

Norič – Liverpul 0:1 (Mane 78)

Aston Vila – Totenhem 2:3 (Aldervereld 9. autogol, Engels 53 - Aldervereld 27, Son 45+2, 90+3)

Arsenal – NJukasl 4:0 (Obamejang 54, Pepe 57, Ozil 90, Lakazet 90+5)

Čelzi – Mančester Junajted 0:2 (Marsijal 45, Megvajer 66)