Тотенхем победио Астон Вилу голом Сона у надокнади, четворка Арсенала (ВИДЕО)

0

Фудбалери Тотенхема победили су на гостујућем терену Астон Вилу са 3:2, у утакмици 26. кола Премијер лиге

Астон Вила је повела у деветом минуту аутоголом Тобија Алдервејрелда, а исти играч изједначио је у 27. минуту.

Тотенхем је повео у другом минуту надокнаде времена првог полувремена. Хјун Минг Сон је прво промашио пенал, али је натрчао на одбијену лопту и затресао мрежу.

Бирмингемска екипа изједначила је у 53. минуту голом Бјорна Енгелса, а победу Тотенхему донео је Сон поготком у четвртом минуту надокнаде времена.

Фудбалери Арсенала победили су Њукасл са 4:0. Стрелци у Лондону били су Пјер-Емерик Обамејанг у 54, Николас Пепе у 57, Месут Озил у 90. и Александар Лаказет у 95. минуту.

Семафор 26. кола Премијер лиге:
Астон Вила – Тотенхем 2:3 (Алдервејрелд 9. аутогол, Енгелс 53 - Алдервејрелд 27, Сон 45+2, 90+3)
Арсенал – Њукасл 4:0 (Обамејанг 54, Пепе 57, Озил 90, Лаказет 90+5)
21,00: Челзи – Манчестер jунајтед
Среда:
20,30: Манчестер сити – Вест Хем
8. фебруар:
Евертон – Кристал Палас 3:1 (Бернард 18, Ришарлисон 58, Калверт-Левин 88 – Бентеке 51)
Брајтон – Вотфорд 1:1 (Мариапа 78. аутогол - Дукуре 19)