Милинковић-Савић донео победу Лацију над Интером, два гола Влаховића у победи Фиорентине (ВИДЕО)

7

Фудбалери Јувентуса победили су на свом терену у Торину Брешу са 2:0, у утакмици 24. кола италијанског првенства и вратили се на прво место на табели

Црно-бели су повели у 39. минуту голом Паула Дибале, а победу је осигурао Хуан Куадрадо у 75. минуту.

Фиорентина је као гост победила Сампдорију са 5:1. "Љубичасти" су повели у осмом минуту аутоголом Мортена Торсбија, а предност је удвостручио српски фудбалер Душан Влаховић у 18. минуту из пенала.

Трећи гол постигао је Федерико Кијеза у 40. минуту, а затим је Влаховић свој други гол на мечу постигао у 57. минуту.

Кијеза је постигао пети гол у 78. минуту, а једини стрелац у домаћем тиму био је Маноло Габијадини у 90. минуту.

Парма је као гост победила Сасуоло са 1:0, а Удинезе и Верона одиграли су нерешено 0:0. Фудбалери Наполија победили су Каљари у гостима са 1:0, у 24. колу Серије А. Стрелац на Сардинији је био Дрис Мертенс у 66. минуту.

Фудбалери Лација победили су Интер са 2:1. Победу Лацију донео је српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић, голом у 69. минуту.

Лацио је победио после преокрета, пошто је Интер водио од 44. минута поготком Ешлија Јанга. Изједначио је Ћиро Имобиле у 50. из пенала.

Семафор 24. кола Серије А:
Удинезе – Верона 0:0
Јувентус – Бреша 2:0 (Дибала 39, Квардадо 75)
Сампдорија – Фиорентина 1:5 (Габијадини 90 - Торсби 8. аутогол, Влаховић 18. једанаестерац, 57, Кијеза 40. једанаестерац, 78)
Сасуоло – Парма 0:1 (Жервињо 25)
Каљари – Наполи 0:1 (Мертенс 66)
Лацио – Интер 2:1 (Имобиле 50. једанаестерац, Милинковић-Савић 69 - Јанг 44)
20,45: Милан – Торино
Леће – СПАЛ 2:1 (Манкосу 41. једанаестерац, Мајер 66 - Петања 47)
Болоња – Ђенова 0:3 (Сомаоро 28, Санабриа 44, Кришито 90. једанаестерац)
Аталанта – Рома 2:1 (Паломино 50, Пашалић 59 - Џеко 45)