PSŽ od 0:3 do 4:3, pa u nadoknadi ostao bez celog plena (VIDEO)

0

Osam golova u Amijenu i samo bod za PSŽ, Žirasi otovrio i zatvorio priču (u 5. i 91. minutu)

Pretposlednji Amijen iznenadio je vodeće Parižane. Toliko da je posle prvog poluvremena vodio 3:0!

Ipak, brzo se priča okrenula u nastavku, za dvadeset minuta već je bilo 3:3, da bi Mauro Ikardi doneo u 74. minutu golom prednost Svecima.

Činilo se da je PSŽ na pragu velikog preokreta, ali je Seru Žirasi, koji je u 5. minutu načeo goste, u 91. pogodio za 4:4.

Semafor 25. kola Lige 1:

Monako – Monpelje 1:0 (Slimani 52)

Amijen – PSŽ 4:4 (Žirasi 5, 90+1, Kakuta 29, Diabate 40 - Erera 45, Kuasi 60, 65, Ikardi 74)

Bordo – Dižon 2:2 ()

Nant – Mec 0:0

Nim – Anže 1:0 (Kone 80)

Tuluz – Nica 0:2 (Les Melu 12, Erel 90+4)

15.00: Lion – Nica

17.00: Brest – Sent Etjen

17.00: Rems – Ren

21.00: Lil - Marselj