Минималац Реала за преузимање водеће позиције (ВИДЕО)

0

Нула Атлетика и Леганеса, Реал Сосиједад убедљив, славље Хетафеа

Фудбалери Реал Мадрида победили су вечерас на гостујућем терену Ваљадолид са 1:0, у утакмици 21. кола шпанског првенства. Једини гол постигао је Начо у 78. минуту.

Реал је преузео прво место на табели и после 13. победе има 46 бодова, три више од Барселоне, која је синоћ изгубила од Валенсије са 0:2.

У осталим утакмицама Реал Сосиједад је на свом терену победио Мајорку са 3:0.

Фудбалери Атлетико Мадрида и Леганеса ремизирали су данас 0:0 у 21. колу шпанске Примере.

Већ у 11. минуту Мартин Брејтвејт је био у прилици да доведе Леганес у вођство, али је његов шут с ивице шенаестерца зауставио Јан Облак.

У наставку првог дела игре шансе су имали Анхел Кореа и Алваро Мората за Атлетико, али се резултат није мењао.

У другом полувремену није било правих прилика ни за једну ни за другу екипу.

У следећем колу фудбалери Атлетика ће гостовати Реал Мадриду, док ће Леганес на свом терену дочекати Реал Сосиједад.