Барселона изгубила од Валенсије (ВИДЕО)

Реми Еспањола и Билбаа, Севиља се победом на кратко учврстила на коти три

Фудбалери Еспањола и Атлетик Билбаа одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 21. кола шпанске Примере.

Билбао је повео у 12. минуту голом Асјера Виљарибреа, а изједначење и бод домаћем тиму донео је Раул Де Томас у 63. минуту.

У наредном колу, фудбалери Билбаа дочекују Хетафе, док ће Еспањол гостовати Гранади.

Фудбалери Барселоне изгубили су данас од Валенсије у гостима са 2:0, у 21. колу Примере.

Валенсија је повела у 48. минуту аутоголом Ђордија Албе, а коначан резултат је у 77. поставио Максимилијано Гомез.

Гомез је претходно у 12. минуту могао да доведе Валенсију у вођство, али није искористио пенал.