Osasuna pobedila Levante (VIDEO)

0

Osasuna je ostvarila šestu pobedu i 10. je na tabeli sa 28 bodova

Fudbaleri Osasune pobedili su večeras na svom terenu Levante sa 2:0, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Golovi su postignuti u završnici utakmice. Strelac prvog gola bio je Ruben Garsija iz jedanaesterca u 81. minutu, a konačan rezultat postavio je Injigo Peres u 84. minutu.

Osasuna je ostvarila šestu pobedu i 10. je na tabeli sa 28 bodova.

Levante je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno 11. u ligi i zauzima 13. mesto sa 26 bodova.

Lista strelaca La Lige: 14 Mesi (Barselona), 12 Benzema (Real Madrid), 11 Suarez (Barselona).