Lesteru se povredio Vardi, Ndidi skrivio penal, Lisice i pored svega ubedljive protiv Vest Hema (VIDEO)

0

Totenhem golovima Alija i Sona jedva do trijumfa protiv fenjeraša Norviča

Harvi Barns je lesteru doneo prednost, ali su se potom već do kraja poluvremena povredili Mendi i Vardi, pa po Lisice nije delovalo da će baš biti dobro.

Ipak, u nadoknadi se Pereira priključio napadu, uzvratio mu je asistenciju Barns za 2:0.

Početak drugog poluvremena doneo je faul Ndidija u kaznenom i odluku VAR-a - penal. Smanjio je prednost domaćina Nobl.

Ipak, Ajose Perez je do kraja sa dva gola potvrdio pobedu Lisica. Jedan je dao sa bele tačke.

Dele Ali i Son Hjung-min golovima su prekinuli loš niz Totenhema, Pevci su pobedili fenjeraša Norvič, Puki je sa kreča ublažio poraz.

Junajted je sa Nemanjom Matićem u postavi, a bez povređenog Markusa Rašforda, omanuo kod kuće, pobedio ga je Barnli 2:0 golovima Vuda i Rodrigeza.

Semafor 24. kola Premijer lige:
Utorak:
Aston Vila – Votford 2:1 (Luiz 68, Konsa 90+5 - Dini 38)
Šefild Junajted – Mančester Siti 0:1 (Aguero 73)
Bornmut – Brajton 3:1 (H. Vilson 36, Gros 41. autogol, K. Vilson 74 - Moj 81)
Kristal Palas – Sautempton 0:2 (Redmond 22, Armstrong 48)
Everton – NJukasl 2:2 (Kin 30, Kalvert-Levin 54 - Ležen 90+4, 90+5)
Čelzi – Arsenal 2:2 (Žoržinjo 28. jedanaesterac, Azpilikueta 84 - Martineli 63, Belerin 87)
Sreda:
Lester – Vest Hem 4:1 (Barns 24, Pereira 45+5, Perez 81. jedanaesterac, Perez 88 - Nobl 50. jedanaesterac)
Totenhem – Norič 2:1 (Ali 38, Hjung-min 79 - Puki 70. jedanaesterac)
Mančester Junajted – Barnli 0:2 (Vud 39, Rodrigez 57)