Лестеру се повредио Варди, Ндиди скривио пенал, Лисице и поред свега убедљиве против Вест Хема (ВИДЕО)

0

Тотенхем головима Алија и Сона једва до тријумфа против фењераша Норвича

Харви Барнс је лестеру донео предност, али су се потом већ до краја полувремена повредили Менди и Варди, па по Лисице није деловало да ће баш бити добро.

Ипак, у надокнади се Переира прикључио нападу, узвратио му је асистенцију Барнс за 2:0.

Почетак другог полувремена донео је фаул Ндидија у казненом и одлуку ВАР-а - пенал. Смањио је предност домаћина Нобл.

Ипак, Ајосе Перез је до краја са два гола потврдио победу Лисица. Један је дао са беле тачке.

Деле Али и Сон Хјунг-мин головима су прекинули лош низ Тотенхема, Певци су победили фењераша Норвич, Пуки је са креча ублажио пораз.

Јунајтед је са Немањом Матићем у постави, а без повређеног Маркуса Рашфорда, омануо код куће, победио га је Барнли 2:0 головима Вуда и Родригеза.

Семафор 24. кола Премијер лиге:
Уторак:
Астон Вила – Вотфорд 2:1 (Луиз 68, Конса 90+5 - Дини 38)
Шефилд Јунајтед – Манчестер Сити 0:1 (Агуеро 73)
Борнмут – Брајтон 3:1 (Х. Вилсон 36, Грос 41. аутогол, К. Вилсон 74 - Мој 81)
Кристал Палас – Саутемптон 0:2 (Редмонд 22, Армстронг 48)
Евертон – Њукасл 2:2 (Кин 30, Калверт-Левин 54 - Лежен 90+4, 90+5)
Челзи – Арсенал 2:2 (Жоржињо 28. једанаестерац, Азпиликуета 84 - Мартинели 63, Белерин 87)
Среда:
Лестер – Вест Хем 4:1 (Барнс 24, Переира 45+5, Перез 81. једанаестерац, Перез 88 - Нобл 50. једанаестерац)
Тотенхем – Норич 2:1 (Али 38, Хјунг-мин 79 - Пуки 70. једанаестерац)
Манчестер Јунајтед – Барнли 0:2 (Вуд 39, Родригез 57)