Aguero sa dva gola umalo spasao Siti, ali je u nadoknadi Fernandinjo dao autogol za remi (VIDEO)

0

Totenhem „vezao“ četiri utakmice bez pobede, Himenez za preokret Vulverhemptona

Fudbaleri Totenhema igrali su danas nerešeno bez golova sa Votfordom, u 23. kolu Premijer lige. Totenhem je već četiri utakmice bez pobede u engleskom prvenstvu.

Votford je čak mogao i da pobedi, ali Troj Dini nije iskoristio penal u 70. minutu, odbranio mu je Gazaniga.

I Pevci su mogli do trijumfa u finišu, lopta je prešla gol liniju posle gužve u kaznenom Stršljenova, ali je gol tehnologija rekla nije gol, nedostajao je milimetar ili dva da celim obimom bude iza gol linije.

Fudbaleri NJukasla pobedili su na svom terenu Čelsi sa 1:0. Jedini gol postigao je Ajzak Hejden u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Semafor 23. kola Premijer lige:

Votford – Totenhem 0:0

Arsenal – Šefild Junajted 1:1 (Martineli 45 - Flek 83)

Brajton – Aston Vila 1:1 (Trosar 38 - Griliš 75)

Mančester Siti – Kristal Palas 2:2 (Aguero 82, 87 - Tosun 39, Fernandinjo 90)

Norič – Bornmut 1:0 (Puki 33. jedanaesterac)

Sautempton – Vulverhempton 2:3 (Bednarek 15, Long 35 - Neto 53, Himenez 65. jedanaesterac, Himenez 76)

Vest Hem – Everton 1:1 (Diop 40 - Kalvert-Levin 44)

NJukasl – Čelzi 1:0 (Hejden 90+4)

15.00: Barnli – Lester

17.30: Liverpul – Mančester Junajted