Menhengladbah ponovo prvi, Verder slavio u Volfsburgu (VIDEO)

0

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su na svom terenu Frajburg sa 4:2, u utakmici 14. kola Bundeslige i vratili se na prvo mesto na tabeli

Borusija je povela u trećem minutu golom Markusa Tirama, a tri minuta kasnije izjednačio je Žonatan Šmid.

Bril Embolo doneo je novo vođstvo domaćima golom u 46. minutu, dok je u 49. promašio jedanaesterac.

Treći gol postigao je Patrik Herman u 51. minutu, a zatim je strelac u ekipi Frajburga bio Lukas Holer u 58. Konačan rezultat postavio je Embolo u 71. minutu.

Semafor 13. kola Bundeslige:
Menhengladbah – Frajburg 4:2 (Tiram 3, Embolo 46, 71, Herman 51 – Šmid 6, Holer 58)
Volfzburg – Verder 2:3 (Veghorst 36, Vilijam 73 – Rašica 13. jedanaesterac, 83, Bitenkur 39)
20,30: Majnc – Ajntraht
Šalke – Union Berlin 2:1 (Raman 23, Serdar 86 – Ingvarsten 36. jedanaesterac)
Herta – Dortmund 1:2 (Darida 34 – Sančo 15, Azar 17)
Hofejnhajm – Fortuna 1:1 (Kramarić 6 – Henings 88)
Keln – Augzburg 1:1 (Kordoba 86 – Niderlehner 43)
Paderborn – Lajpcig 2:3 (Mamba 62, Gjasula 73 – Šik 3, Sabicer 4, Verner 26)
Bajern – Leverkuzen 1:2 (Miler 34 – Bejli 10, 35)