Михајловић славио у Напуљу, ВАР искасапио домаће, Ђуричић зауставио Јувентус (ВИДЕО)

1

Капуто голом и асистенцијом донео пола плена Сасуолу, Ђуричић играо 72 минута и пожутео

Фудбалери Јувентуса и Сасуола одиграли су данас у Торину нерешено 2:2, у утакмици 14. кола италијанског првенства.

Јувентус је повео у 20. минуту голом Леонарда Бонучија, а изједначио је Жереми Бога у 23. минуту. Сасуоло је повео у 47. минуту голом Франческа Капута, а бод црно-белима донео је Кристијано Роналдо голом из пенала у 68. минуту.

Филип Ђуричић је за гостујући тим играо до 72. минута, у 40. је добио жути картон..

Интер је са два гола Мартинеза у првом полувремену доша до победе, три бода, и првог места после кикса старе даме.

Лацио је био убедљив против Удинезеа уз два гола из пенала, док је први дело Имобилеа после асистенције Сергеја Милинковића-Савића.

Фудбалери Болоње победили су после преокрета Наполи са 2:1 у 14. колу италијанске Серије А.

Меч на стадиону Сан Паоло био је пун узбуђења, а чак је и гол Наполија у четвртом минуту судијске надокнаде времена за изједначење поништен због офсајда.

Наполи је претходно повео голом Фернанда Љорентеа у 41. минуту, да би екипа Синише Михајловића у 58. поготком Андреаса Скова Олсена стигла до изједначења.

Преокрет Болоње комплетирао је Никола Сансоне у 80. минуту. Наполи је притискао до краја меча, а чак је и у судијској надокнади времена Љоренте погодио за изједначење, међутим, гол је после коришћења ВАР технологије поништен због офсајда.

Семафор 14. кола Серије А:

Јувентус – Сасуоло 2:2 (Бонући 20, Роналдо 67. једанаестерац – Бога 23, Капуто 47)

Интер – СПАЛ 2:1 (Мартинез 16, 41 – Валоти 50)

Лацио – Удинезе 3:0 (Имобиле 9, 36. једанаестерац, Алберто 45+1. једанаестерац)

Парма – Милан 0:1 (Ернандез 88)

Наполи – Болоња 1:2 (Љоренте 41 – Олсен 58, Сансоне 80)

20.45: Верона – Рома

20.45: Каљари – Сампдорија

Бреша – Аталанта 0:3 (Пашалић 26, 61, Иличић 90+2)

Ђенова – Торино 0:1 (Бремер 77)

Фиорентина – Леће 0:1 (Ла Мантиа 49)

Kоментари (1)

MX.

Juventusova stara rak rana,psihicka nestabilnost tima kada ima prednost,a to im se desava vec dvadeset godina, ako ne i malo vise. Neverovatno opustanje stvarno,povede ekipa iz Torina i umesto da dokrajci goste,dopusti im da se vrate potpuno u mec,opet zbog svojih gresaka u defanzivi,koja je i dalje najslabiji deo tima. De Liht odlicno odigra jedan mec,a onda krene da kiksira u seriji. Po ko zna koji put je direktan krivac za remi u ovom slucaju,odnosno,poraz u ranijim mecevima. Pogresno predaje pas i omogucava igracu Sasuola da sutne volej,a na to se doda i katastrofalna odbrana Bufona. Ronaldo je unistio par dobrih prilika za gol.a da nije pogodio iz penala,utisak bi bio jos losiji. On je daleko od top forme iz prethodne sezone ili dok je igrao u Realu. Za ovakav kiks protiv tima iz sredine tabele,nema opravdanja ni umor od LS. Juventus je jedan od najvecih i najboljih klubova sveta,a ovakve gluposti,mogu da ga puno kostaju na kraju sezone.